Їх багато і всі хочуть додому. Як обрати собаку в притулку?

NewsBlog

Як часто буває, потрапляючи в притулок, всі уявлення людини про ідеального вихованця руйнуються за секунду.

Людина, перебуваючи в притулку, відчуває бурю емоцій, до яких вона виявилася морально не готова. На неї дивляться сотні благаючих очей. Всі собаки хочуть, щоб їх любили і чесали за вушком. Всі привертають увагу. Всі хочуть додому. Була б можливість - забрали б усіх, але ощасливити можна тільки когось одного ... Як же обрати собаку в притулку?

В цьому випадку жаль - поганий порадник. Потрібно тверезо усвідомити, що ви берете в свою сім'ю тварину на багато років. Порив жалю пройде і прийде усвідомлення, що ти помилився у виборі чотирилапого друга. Від цього не буде добре ні людині, ні собаці.

Один з найважливіших критеріїв при виборі собаки, в тому числі з притулку - її темперамент і характер. Кінологи харківського КП "Центр поводження з тваринами" допоможуть вам визначитися з вибором ідеального вихованця.

Але навіть професіоналу з багаторічним досвідом, потрібно чітко розуміти основні критерії вибору. Ось кілька дійсно важливих речей, про які варто замислитися обираючи тварину:

Ви повинні чітко розуміти, з собакою якого розміру вам буде комфортно існувати на загальних квадратних метрах.

Якщо обрати собаку, яка не підходить вам, або вашій родині, можна зробити нещасними всіх: і тварину, і людей. Не факт, що вам вдасться змінити вихованця «під себе», а самі люди нечасто готові змінюватися, щоб відповідати новому члену сім'ї і забезпечити йому комфортне життя.

Але є й винятки. Іноді люди, яким дісталася собака не зовсім підходяща, але до якої виникла «любов з першого погляду», змінюють образ свого життя. Починають вивчати в ази кінології, консультуються з ветеринарами з питань здоров'я і харчування вихованця.

Обираючи собаку в притулку пам'ятайте - ви забираєте додому не жертву обставин - ви забираєте вірного друга на все життя.

 

 Address:

61031 Kharkov

pr-t Gagarina, 358

      

 Hours:

Mon - Fri 8:00 to 17:00

 Veterinary clinic

every day 8:00 to 17:00