УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

NewsKharkiv

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

У зв'язку зі збільшенням кількості хворих в Україні вірусом COVID-19, КП «Центр поводження з тваринами» переходить на особливий режим роботи.

Ветеринарна клініка Комплекcу "ZooCity Kharkiv" прийматиме тільки ургентних пацієнтів і строго по запису. Власник тварини може перебувати на території клініки строго у масці та медичних рукавичках.

НІЯКИХ ВИКЛЮЧЕНЬ БУТИ НЕ МОЖЕ!

За вихованців харківського міського притулку можете не переживати, весь персонал, який працює безпосередньо з тваринами буде доставлятися на роботу як належить, адже тваринам потрібен догляд та харчування.

Притулок закритий! І для потенційних усиновителів тварин і для волонтерів. Звичайно якщо хтось, на власний розсуд, приїде вибрати вихованця - ми допоможемо, але це як виняток.

Будь ласка, дотримуйтесь умови карантину! Якщо Ви хочете вибрати тварину з притулку, можете подивитися анкети собак і котів на прилаштування на нашому сайті (https://animals-city.org/prilashtuvannya/ ), Ви можете забронювати тварину і забрати вже після загального карантину!

Бережіть себе і своє життя!

Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах, що б бути в курсі останніх новин харківського міського притулку для бездомних тварин.

 Address:

61031 Kharkov

pr-t Gagarina, 358

      

 Hours:

Mon - Fri 8:00 to 17:00

 Veterinary clinic

every day 8:00 to 17:00