Покуси бездомних собак у Львові за 4 роки зросли на 40%

NewsUkraine

За даними Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у 2015 році кількість покусів безпритульними собаками у Львові становила 298 випадків, а в 2019 році їх кількість зросла до 472.

Як відомо, оцінкою будь-якої програми регулювання чисельності безпритульних тварин є зменшення їх кількості.  Статистичні данні про покуси вказують на зростання популяції собак-безхатьків во Львові.

Вочевидь, що львівська влада впроваджує неефективний метод регулювання чисельності безпритульних тварин. Згідно місцевої програми, собак після стерилізації знов повертають на вулицю. Такий метод не призводить до зменшення поголів`я тварин, тому в США, Канаді, Австралії та країнах Європи (за виключенням Болгарії та Греції) його ніколи не впроваджували.

Єдиний гуманний та ефективний метод вирішення проблеми хвостатих безхатьків - це пошук для них господарів. Місцеви влади забезпечують відлов та тимчасове утримання тварин, доки зоозахисники не заберуть їх в благодійні громадські притулки для пошуку власника.

PS Оновлені дані за посиланням: «У Львові за 5 років на 55% зросла кількість покусів людей бездомними собаками» 

 Address:

61031 Kharkov

pr-t Gagarina, 358

      

 Hours:

Mon - Fri 8:00 to 17:00

 Veterinary clinic

every day 8:00 to 17:00