Харківський міський притулок для безпритульних тварин підвів підсумки по адопції

NewsUkraine

Харківський міський притулок для безпритульних тварин

підвів підсумки по адопції.

У 2019 вдалося передати в сім’ї на 60% більше тварин, ніж за 2018 рік!

 

У 2019 вдалося знайти господарів для 2129 тварин, що на 60% більше ніж у 2018 і на 265% більше ніж у 2017 році!

Таких результатів вдалося досягти завдяки старанням працівників притулку та самовідданій праці волонтерів.

У 2019 притулок відвідало 2517 чоловік!!! Для порівняння, в 2017 році відвідувачів було всього 1000 чоловік. Завдяки добровільній роботі волонтерів, у безпритульної тварини більше шансів стати домашньою.

Гріє серце той факт, що все більше і більше людей вирішили подарувати домівку і затишок безпритульній тварині. Це дійсно вражаюче – вихованці харківського міського притулку для безпритульних тварин їдуть додому. Хтось на теплі дивани та подушки, хтось знаходить «нерухомість ☺» у вигляді власного вольєра.

Але найголовніше те, що тварини отримують любов, турботу, спілкування з людиною та важливий статус в їх житті ... «Я тепер домашній».

Велика дяка всім харків’янам, які вирішили взяти в свій будинок собаку або кота з притулку, дякуємо всім небайдужим, хто допоміг вихованцям притулку знайти будинок і турботу!

Не варто забувати і про загублених улюбленців. У житті може трапитися будь-що. Ніхто, на жаль, не застрахований від втрати тварини. Працівники притулку докладають всіх можливих зусиль, щоб загублена тварина повернулося додому. Буває, що господаря знайти не вдається, на жаль ... і тоді вихованець притулку їде до нового дому.

Ми не збираємося зменшувати оберти!

Результат спільної роботи міського притулку та харків’ян - щасливі домашні собаки та коти, які нарешті відчувають себе любимими та потрібними!

 Address:

61031 Kharkov

pr-t Gagarina, 358

      

 Hours:

Mon - Fri 8:00 to 17:00

 Veterinary clinic

every day 8:00 to 17:00