Статті
Статті
Коли вдома з'являється чотирилапий улюбленець у більшості людей виникають питання: «що робити коли він виросте і захоче знайти "свою другу половину"» або ж "що робити з кошенятами або цуценятами", які можуть виникнути якщо вихованець все ж таки знайде своє кохання?
Щороку перед новорічними святами ми підіймаємо одну і ту саму тему "собаки та феєрверки"
Новий рік, Різдво...
Звернення Володимира Рибалко (біолога, голови петрозаводського товариства захисту тварин) до чиновників та депутатів РФ з приводу прийнятого в РФ в 2019 році Федерального закону № 498 «Про відповідальне поводження з тваринами»
На просторах інтеренету, як в соцмережах, так і на сторінках солідних видань, неодноразово трапляються дискусії з приводу методів вирішення проблеми безпритульних собак в українських містах та містечках: перші наполягають, що тварин потрібно стерилізувати та випускати, другі – кажуть, що бродячих собак на вулицях не повинно бути взагалі.
Автомобільні аварії, інфекції, хвороби внутрішніх органів, важкі отруєння, наслідки укусу кліщів та десятки захворювань собак і котів, при яких може знадобитися переливання крові.
Життєвий шлях домашнього улюбленця, на жаль недовгий, в масштабах життя людини. Рано чи пізно нам доводиться попрощатися раз і назавжди.
Стерилізація домашніх тварин - один із головних чинників зменшення популяції безпритульних тварин у місті.
Собака, що перенесла тепловий удар не менше 2-х років буде перебувати в зоні ризику - гірше переносити підвищені температури, сильніше на них реагувати і легко знову отримає більш серйозний тепловий удар.
Так само як і у людини, зуби і ротова порожнина тварин потребують регулярної гігієни.
Пролапс - це захворювання, при якому слізна залоза третього повіка втрачає своє нормальне анатомічне положення, випадає з кон'юнктивального мішка і стає помітною у вигляді рожевого округлого утворення у внутрішньому куті очної щілини. Випала заліза набрякає, запалюється і може некротизуватися.