Статьи
Статьи
На просторах інтеренету, як в соцмережах, так і на сторінках солідних видань, неодноразово трапляються дискусії з приводу методів вирішення проблеми безпритульних собак в українських містах та містечках: перші наполягають, що тварин потрібно стерилізувати та випускати, другі – кажуть, що бродячих собак на вулицях не повинно бути взагалі.
Автомобільні аварії, інфекції, хвороби внутрішніх органів, важкі отруєння, наслідки укусу кліщів та десятки захворювань собак і котів, при яких може знадобитися переливання крові.
Життєвий шлях домашнього улюбленця, на жаль недовгий, в масштабах життя людини. Рано чи пізно нам доводиться попрощатися раз і назавжди.
Стерилізація домашніх тварин - один із головних чинників зменшення популяції безпритульних тварин у місті.
Собака, що перенесла тепловий удар не менше 2-х років буде перебувати в зоні ризику - гірше переносити підвищені температури, сильніше на них реагувати і легко знову отримає більш серйозний тепловий удар.
Так само як і у людини, зуби і ротова порожнина тварин потребують регулярної гігієни.
Пролапс - це захворювання, при якому слізна залоза третього повіка втрачає своє нормальне анатомічне положення, випадає з кон'юнктивального мішка і стає помітною у вигляді рожевого округлого утворення у внутрішньому куті очної щілини. Випала заліза набрякає, запалюється і може некротизуватися.
Началась весна, и вместе с ней – обострение у людей не совсем адекватных. Резко возросло количество постов на страницах и группах «зоозащитников» со всевозможными ужастиками: «убили!!!», «усыпили!!!», «7 дней!!!», «остался один день!!!», «в Харькове нет приюта!!!», «Усыпляется 95% животных!!!» с фотографиями гор мертвых животных, с собаками на удавках, в тесных клетках, с лисьими шкурками и так далее и тому подобное, и по кругу.
Как Харькову удалось справиться с проблемой бездомных собак на улицах города: результаты работы КП «Ц обращения с животными» по внедрению метода «отлов – приют – хозяин» плюс правильно налаженная коммуникация с людьми.