КП «Центр поводження з тваринами»

КП «Центр поводження з тваринами»

Шановний друже!

Вітаємо Вас на сайті КП «Центр поводження з тваринами»

В дійсно європейському місті тварини не повинні жити на вулиці, щодня піддаючи своє життя небезпеці. Наша головна мета - допомогти безпритульній тварині стати домашньою та любимою! 
 
КП «Центр поводження з тваринами» - це комплекс, що складається з Притулку для тварин і Комплексу ZooCity Kharkiv
 
За час роботи Притулкупочинаючи з 2012 року і по серпень 2023 року,  більше 12 000 безпритульних тварин стали домашніми улюбленцями, і ми не збираємося на цьому зупинятися. Щодня в харківському міському притулку чекають зустрічі з улюбленим господарем близько 450 котів і собак.
Всі виловлені безпритульні тварини після вакцинацій, ветобробок і стерилізації переводяться в притулок, де знаходяться безстроково доки для кожного вихованця не знайдеться господар. У притулку живуть не тільки бездомні тварини, є і домашні, які потрапляють до нас після смерті господаря. Всі коти і собаки отримують необхідну ветеринарну допомогу та догляд. Для цього невпинно працюють 20 ветеринарів, 7 адміністраторів та 12 працівників по догляду за тваринами.
 
Іноді чотирилапі бідолахи надходять до нас з важкими травмами і запущеними хворобами, в цих випадках ветеринарам доводиться проводити багатогодинні операції або тривалу терапію для порятунку живої істоти.
Основне завдання працівників притулку – прилаштування тварин в сім'ї, в чому нам активно допомагають численні волонтери.
Щоб надати потенційним господарям можливість поспілкуватися з вихованцями притулку, а вихованцям - можливість поспілкуватися з людиною, щонеділі в притулку проводиться День відкритих дверей.
Запрошуємо і Вас будь-якої неділі відвідати притулок і подарувати бездомним котикам і песикам трішки тепла і спілкування!
 
ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА, що працює за найнижчими в місті цінами надає власникам домашніх тварин такі послуги:
- Ветеринарна клініка з висококваліфікованими лікарями ветеринарної медицини і оснащена найсучаснішим обладнанням надає повний спектр ветеринарної допомоги:
 
• Діагностика найсучаснішими методами
• Терапія будь-яких захворювань
• Хірургія будь-якої складності
• Стаціонар для Вашого вихованця
• Екзокабінет (лікування екзотичних тварин)
• Донорство крові для тварин
• Патологічні дослідження (визначення причини смерті тварини) з видачою офіційного висновку;
 
- Готель для тварин в якому Ваш вихованець буде відчувати себе як вдома;
- Грумінг-салон - справжня косметологія для тварин;
- Дресирування і корекція поведінки собак - як у нас (можливо з розміщенням у готелі), так і на вашій території, індивідуально або в групі;
- Повний комплекс Ритуальних послуг для тварин.
 
Всі зароблені кошти йдуть на утримання тварин притулку. Іншими словами - Комплекс ZooCity Kharkiv забезпечує вихованців Притулку необхідними кормами і медикаментами.
Запрошуємо всіх жителів Харкова і області скористатися послугами Комплексу ZooCity Kharkiv!
Знайте, що, залишаючи на тиждень свого вихованця в нашому готелі на час Вашої відпустки, Ви забезпечуєте на один день кормом 120 собак і котів. А кожна операція по стерилізації домашнього улюбленця дозволяє купити 3 кг корму для вихованців притулку.
 
Ми робимо все, щоб віддати в сім'ї якомога більше тварин
і справді віримо, що тварини притулку - безпритульні тільки тимчасово!
 
 

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00