Вилов бездоглядних, безпритульних, бездомних собак

З 01.11.12г. наше підприємство (КП "Центр поводження з тваринами") почало здійснювати вилов бездомних собак з території м.Харкова.

Бездомні собаки, які так часто викликають в нас жалість і симпатію, можуть становити суттєву небезпеку і загрозу для навколишнього середовища. Існують серйозні проблеми, пов'язані з життям бездомних тварин. І, в першу чергу, це сама наявність тварин, які не мають господарів і місця проживання. Для вирішення цієї проблеми необхідно регулярно проводити вилов тварин, які можуть бути рознощиками різних інфекцій і вірусів, захворювань, небезпечних не тільки для їх власного здоров'я, а й для здоров'я людей. Тому вилов бездомних тварин можна сміливо назвати кампанією з порятунку і захисту як людей, так і самих тварин. P>

Вилов безпритульних собак потрібен для нормальної життєдіяльності суспільства і збереження здоров'я людей. Він проводиться з метою убезпечити нас від негативного впливу і ризику. І в першу чергу, в даній зоні ризику знаходяться діти і люди похилого віку.

Наявність бродячих тварин істотно впливає на естетичне і культурне стан міста . Брудні і зарослі собаки, з лякаючим гавкотом і хижим поведінкою створюють несприятливе атмосферу в населених пунктах.

Одна з головних причин відлову бездомних собак - це висока ймовірність наявності у них такої хвороби, як сказ. Укус скаженої тварини представляє смертельну небезпеку для людини. Саме тому так важливо проводити відлов безпритульних тварин і вакцинацію здорових особин.

Відлов бродячих тварин - це також захід, спрямований на захист самих вихованців. Ще зовсім недавно не існувало ні притулків, ні інших подібних закладів, ніхто не займався виловом бродячих тварин. Напівголодні, напівдикі тварини бродили по вулицях у пошуках їжі, стаючи джерелом різних захворювань і загрозою для життя. Але суспільство не приймало жодних більш або менш гуманних заходів - їх просто відстрілювали.

Відлов безпритульних бродячих собак На щастя, у сучасному суспільстві з'явилися більш демократичні методи. У Харкові створено спеціалізоване комунальне підприємство "Центр поводження з тваринами", яке займається виловом та доглядом за бездомними тваринами, побудований міський Центр утримання безпритульних тварин, в якому за тваринами ведеться належне спостереження.

Відлов безпритульних бродячих собак Всі виловлені тварини надходять на карантинний майданчик, де утримуються протягом 7 днів - час утримання (згідно із Законом), яке забезпечує Харківська міська рада.

Якщо тварина має номерний жетон міської реєстрації або інші мітки ідентифікації (чіп, адресник на ошийнику, на нашийнику вказаний телефон власника), у той же день співробітники Центру зроблять спробу розшукати власника.

Відлов безпритульних бродячих собак Серед надійшли відбираються тварини, що мають належність до породи, ознаки домашнього утримання та молоді, соціалізовані безпородні собаки. Ці тварини утримуються в Центрі за рахунок коштів підприємства до повернення старого або передачі новому власнику. Їх лікують, надають турботу, проводять профілактичну вакцинацію, стерилізують і спостерігають за загальним станом. Для оздоровлених і підготовлених тварин ведеться пошук нових власників. Набагато безпечніше придбати тварину в притулку, ніж підібрати на вулиці, поставивши під загрозу життя і, можливо хворого тваринного, і власне здоров'я.

Виловом бездомних тварин займаються досвідчені та кваліфіковані кадри. Ці люди знають свою справу і мають належні навички, виявляючи по відношенню до тварин обережність і турботу.

Відлов безпритульних бродячих собак Вилов, транспортування і утримання тварин проводяться згідно з рекомендаціями органів державного ветеринарного нагляду. Забороняється жорстоке поводження з тваринами при їх відлов і утримання.

Ловці зобов'язані дотримуватися принципи гуманності при вилові та транспортуванні собак і доставляти їх в пункт тимчасового утримання в обов'язковому порядку в день відлову.

УВАГА! Якщо пропала Ваша собака, терміново телефонуйте нам за телефонами:

0 800 504 313

Можливо вихованець чекає Вас на нашій карантинному майданчику.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! НЕ ВІДПУСКАЙТЕ СОБАКУ В САМОВЫГУЛ, ВОНА МОЖЕ ПОТРАПИТИ В ВИЛОВ.

Власнику, тварина якого було виловлено міською Службою відлову доведеться сплатити компенсацію витрат по вилову, доставки, а також змістом тварини на карантинному майданчику.

Що ж робити і куди повідомляти, якщо в районі з'явилися безпритульні собаки? Ви можете зателефонувати за номерами телефонів: 0 800 504 313 або заповнити форму заявки на сайті.

 

Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю до 17:00.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 8:00 до 17:00

 Ветклініка

кожен день з 8:00 до 17:00