Вилов бездоглядних, безпритульних, бездомних собак

КП "Центр поводження з тваринами" здійснює вилов безпритульних собак з території м.Харкова кожного робочого дня за зверненнями містян.

Згідно міської Програми поводження з безпритульними тваринами, регулювання їх чисельності здійснюється методами: 

1. біостерилізації з подальшими вакцінацією, ідентифікацією (кліпсуванням або прикріпленням до нашийника номерного знака (жетона) з нанесенним ідентифікаційним номером) і влаштуванням до притулків для тварин, центрів реабілітації тварин;

2. біостерилізації з подальшими вакцінацією, ідентифікацією (кліпсуванням або прикріпленням до нашийника номерного знака (жетона) з нанесенним ідентифікаційним номером) і передачею тварини з укладанням договору опіки під нагляд відповідальної фізичної або юридичної особи (громадських та благодійних організацій), яка зобов’язана забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил.

Всі виловлені тварини надходять на наш карантинний майданчик для подальшої ветеринарної обробки та стерилізації. Після чого вони або переводяться до нашого муніципального притулку або передаються зооволонтерам для прилаштування, або повертаються на місце відлову під опіку харків’ян. 

 Всі тварини утримуються в притулку БЕЗСТРОКОВО до передачі новому власнику. Набагато безпечніше взяти тварину у нас, ніж підібрати на вулиці, наражаючи на небезпеку життя своє та тварини.

 Якщо тварина має номерний жетон міської реєстрації або інші мітки ідентифікації (чіп, тату, адресник), у той же день співробітники Центру розшукують власника.

 

Виловом бездомних тварин займаються досвідчені та кваліфіковані кадри. Ці люди знають свою справу і мають належні навички, виявляючи по відношенню до тварин обережність і турботу.

Вилов безпритульних собак потрібен для нормальної життєдіяльності суспільства і збереження здоров'я людей. Він проводиться з метою убезпечити нас від негативного впливу і ризику. І в першу чергу, в даній зоні ризику знаходяться діти і люди похилого віку.

Наявність бродячих тварин істотно впливає на естетичний і культурний стан міста. Безпритульні собаки лякаючим гавкотом і хижою поведінкою створюють небезпечні та некомфортні умови проживання людей в населених пунктах.

Однією з головних причин вилову цих собак є висока ймовірність наявності у них сказу. Укус скаженої тварини представляє смертельну небезпеку для людини. 

Вилов безпритульних котів не здійснюється. Якщо безпритульний кіт або кішка потребує стерилізації та щеплення від сказу, її опікун може привезти тварину до нас та отримати ці послуги безкоштовно.

УВАГА! Якщо Ваша собака зникла, терміново телефонуйте нам за номером

0 800 504 313

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! НЕ ВІДПУСКАЙТЕ СОБАКУ В САМОВИГУЛ, ВОНА МОЖЕ ПОТРАПИТИ ДО ВИЛОВУ!

Власнику, тварина якого потрапить до нашого підприємства, згідно ст. 24 ЗУ “Про захист тварин від жорстокого поводження” доведеться сплатити за доставку та утримання тварини на карантинному майданчику, а також пройти процедуру чипування та реєстрації тварини.

Що ж робити і куди повідомляти, якщо в районі з'явилися безпритульні собаки? Ви можете зателефонувати за номером телефону: 0 800 504 313 або заповнити форму ►►►

 
Заявки обробляються з понеділка по п'ятницю до 17:00.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00