Патологоанатомическое вскрытие домашнего питомца

Патологоанатомічний розтин домашнього вихованця - унікальна послуга для жителів м Харкова!

Бувають ситуації, коли домашній вихованець вмирає раптово і зовсім несподівано. Це може статися будинку, на прогулянці, в ветклініці або після відвідування ветеринара в процесі лікування тварини. Раптовість загибелі улюбленця завжди шокує його господаря і викликає закономірне бажання зрозуміти: чому?

Можливо, причинами смерті були: отруєння; інфекція (яка може бути небезпечна не тільки для інших тварин, а й для людей); недбалість лікаря; невірна постановка діагнозу; або щось інше. Причин може бути дуже багато. І якщо у господаря тварини з'являється бажання (а іноді і необхідність) їх з'ясувати, то на допомогу приходить патологоанатомічний розтин.

Соціальний Ветцентр - єдина ветеринарна клініка в м. Харкові, що надає послугу патрозтин та має кваліфікованого ветеринарного лікаря-патоморфолога. За результатами обстеження ветеринарний лікар видає офіційний протокол з усіма необхідними підписами та печатками, в якому міститься інформація про безпосередню причину смерті тварини, а також про супутні захворювання і патологіях, що не були виявлені при житті тварини.

Важливо знати, що для проведення якісного дослідження тіло тварини бажано доправити до клініки протягом 24 годин після настання смерті.

Задати всі ваші запитання і отримати консультацію можна за телефоном 754-97-12, (050) 786-79-55, (067) 920-79-04

від 100 грн.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 8:00 до 17:00

 Ветклініка

кожен день з 8:00 до 17:00