11 марта 2013г. стартует выездная вакцинация домашних животных на участках КП "Жилкомсервис"

НовиниХарків

Щеплення від сказу - запорука здоров'я і тварини, і її господаря

Але не завжди городяни встигають вчасно її зробити. Але вихід є завжди. У Першій столиці працюють над організацією виїзних ветеринарних пунктів. Вже за два тижні вони почнуть об'їжджати двори міста.

Валентина Карума вже сім років виховує свою собаку Найду. Її жінка знайшла на вулиці. За всі ці роки навчилася до до свого статусу "господар" ставитися відповідально - дбає про здоров"я собаки за всіма правилами.

Валентина Карума власниця Найди

-Обязательно. Делаем прививки от бешенства, от болезней.

Але не усі городяни - є такими ж відповідальними. Відсутність ветеринарних пунктів поруч із домом, кажуть, унеможливлює проведення щеплень. Мовляв, возити далеко не зручно. Особливо котів.

Ірина власниця кішки

-В транспорте с котом, он будет кричать. Вокруг тебя все обращают внимание. У нас кот улицы очень боится. Поэтому с ним куда-то ехать по городу - вообще проблема.

Але саме коти частіше хворіють на сказ, розповідають ветеринари. Тож враховуючи потрібність щеплення, господарям пішли на зустріч. У місті з одинадцятого березня курсуватимуть виїзні ветеринарні пункти. Вони приїжджатимуть прямо під вікна власників домашніх улюбленців. Це не тільки зручно, а ще і економічно вигідно. Вартість вакцини у виїзних пунктах - не більше десяти гривень, дешевше, ніж у ветклініках.

Ганна власниця кішки

-Вакцину, если делать укол кошке - это стоит денег. А там, насколько я знаю, это не дорого всё стоит. И люди, которые не имет средств поехать в ветеринарный пункт, в частную клинику сделать - то это очень удобно.

Виїзні пункти курсуватимуть містом протягом двох місяців. Їх розбиватимуть не лише біля багатоповерхівок, а й на території приватних секторів. Головне, кажуть організатори, охопити вакцинацією від сказу усіх домашніх тварин.

Юлія Шаповалова директор КП "Центр поводження з тваринами"

-Бешенство - это очень опасное и страшное заболевание, передаётся через аслюнение заражённого животного. И любое домашнее животное может вступить в контакт. Таким образом даже обнюхавшись, и может заразиться от бродячей кошки, собаки, от представителей дикой фауны.

Тож профілактика проти сказу - потрібна. Бо від цього вірусу може постраждати не лише тварина, а й її господар. Вчасно зроблене щеплення - і біди вдасться уникнути.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00