Викриття фейків «зоозахисників»

Почалася весна, і разом з нею — загострення у людей не зовсім адекватних. Різко зросла кількість постів на сторінках і в групах «зоозахисників» зі всілякими жахами: «вбили!!!», «приспали!!!», «7 днів!!!», «залишився один день!!!», «в Харкові немає притулку!!!»,«присипляють 95% тварин!!!» з фотографіями куп мертвих тварин, з собаками на зашморгу, в тісних клітках, з лисячими шкірками і так далі і тому подібне, і по колу.

Паралельно з'являються замовні сюжети на телебаченні, в яких порівнюють, образно кажучи, висоту Евересту зі смаком полуниці, роблячи логічний висновок, що полуниця смачніше Тихого океану, успішно видаючи Тихий океан за Еверест і нітрохи не бентежачись. Піпл хаває.

Уважні читачі можуть виявити, що, якщо перейти по посиланнях в фільмах жахів — повертаєшся на вихідний пост. Гарний метод накрутити перегляди і обгрунтувати фейк.

Вражає фантазія авторів цих фейків: скільки жахів здатний народити людський мозок! Але ж ці люди живуть серед нас! І збирають в свою секту однодумців, які так само ненавидять людство. Потрібен тільки привід, який знайти не складно.

Дівчинку покусала собака? Мало їй обличчя роздерли!

На бабусю напала зграя бездомних собак? Шкода, що не загризли на смерть!

Маленького хлопчика вкусила собака? Сам винен, і мама його дура!

Що тут скажеш? «Молодці»! Невже ось таким і має бути розвинене культурне товариство: пропагувати насильство над людьми і складати казки про насильство над тваринами?

Детальніше на порталі «Вільне слово»

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 17:30

Ветклініка - цілодобово