В Покровську побудують притулок для бездомних тварин спираючись на харківський досвід

НовиниУкраїна

Сьогодні харківський міський притулок відвідала делегація з міста Покровск для того, щоб перейняти харківський досвід у створенні притулку для бездомних тварин.
Представники міської ради Покровська з проектувальниками-архітекторами і співробітниками ЖКГ були здивовані масштабами Харківського комунального підприємства, хорошими умовами утримання тварин, кількістю персоналу і екстер'єром притулку для бездомних тварин.
Директор харківського підприємства Юлія Цибулька розповіла, що перед тим, як приступити до проектування притулку в Харкові, вона відвідала притулки Берліна, Будапешта і Праги. Від кожного з цих притулків було взято все найкраще, але з урахуванням специфіки ситуації з бездомними тваринами в Україні. Так в Україні з'явився перший муніципальний, який відповідає європейським нормам притулок для тварин.
В ході зустрічі представниками Покровська піднімався ряд серйозних питань, пов'язаних з проектуванням притулку. Гостей цікавили розміри вольєрів, розрахунок пропускної здатності притулку, оснащення ветеринарної клініки, кількість необхідного персоналу, пристрій системи каналізації та багато іншого.
Представники делегації відзначили, що харківський притулок для тварин вміщає всі необхідні складові для роботи з тваринами: ветеринарну клініку, зону прістройства тварин, карантинний майданчик, територію для вигулу собак, адміністративно-побутові приміщення, склади для обладнання і кормів, а також гараж для ремонту автомобілів.
Ми не можемо не пишається тим, що саме з нашого КП "Центр поводження з тваринами" беруть приклад інші міста України, як з єдиного в Україні муніципального притулку європейського типу.
У кожного бездомної тварини повинен бути дім і господар. Міський притулок для бездомних тварин - це відмінна буферна зона між повним небезпеки життям котів і собак на вулиці і щасливим життям в родині.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00