Увага! У Шевченківському районі СКАЗ!!!

НовиниХарків

⛔ ‼У Шевченківському районі міста Харкова ПІДТВЕРДЖЕНО ФАКТ СКАЗУ у домашньої кішки‼ ⛔

  Постраждала від укусів кішки жінка (власниця кішки) зараз знаходиться у лікарні.

  З 11.12.2020 на підставі ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину» Шевченківський район має статус буферної зони (карантин) строком на 2 місяці. Згідно з Розпорядженням державного інспектора, ветеринарного інспектора, заступника голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді з 11.12.2020 встановлені карантинні обмеження на території Шевченківського району м. Харкова, обмеженій пр. Перемоги, пр. Л. Свободи, вул. Асхарова.

  З 11.12.2020 ветеринарними лікарями дільничної лікарні ветеринарної медицини № 4 проводиться поквартирний обхід з метою виявлення хворих та підозрілих на захворювання на сказ домашніх тварин та їхня вакцинація проти сказу. Згідно з рішенням ДНПК при Харківській міській раді (Державна Надзвичайна Протиепізоотична Комісія) №3 від 12.12.2020 щодо плану заходів з ліквідації сказу на території шевченківського району м. Харкова КП «Центр поводження з тваринами» має забезпечити вилов усіх безпритульних котів та собак на території буферної зони.

  Нагадуємо,що безпритульними тваринами вважаються ті, що знаходяться на вулиці без супроводу власника!

  КП "Центр поводження з тваринами" закликає всіх власників домашніх улюбленців НЕ ВІДПУСКАТИ своїх тварин у самостійний вигул‼ Велике прохання до опікунів та годувальниць котів-безхатьок у буферній зоні. ЗАБЕРІТЬ УСІХ СВОЇХ ПІДОПІЧНИХ КОТИКІВ ПО ДОМІВКАМ, АБО НА ПЕРЕТРИМКИ СТРОКОМ НА 2 МІСЯЦІ, ДОКИ НЕ БУДЕ ЗНЯТО КАРАНТИН! 

  ⛔ СКАЗ - ЦЕ СМЕРТЕЛЬНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКИМ МОЖУТЬ ЗАХВОРІТИ І ТВАРИНИ І ЛЮДИ ⛔

⚠️НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПЛАНОВІ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ СКАЗУ(щеплення для хатніх тварин проводиться раз на рік) 

⚠️НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ДОМАШНІХ ТВАРИН У САМОСТІЙНИЙ ВИГУЛ Якщо Ви помітили зміни у поведінці тварини - негайно зверніться до спеціалістів!

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00