⛔‼ У Новобаварському районі міста Харкова ПІДТВЕРДЖЕНО ФАКТ СКАЗУ у домашнього кошеняти‼⛔

НовиниХарків

  Постраждала від укусів кішки дитина (син власниці) зараз знаходиться у дитячій лікарні.

  З 25.02.2021 на підставі ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину» Новобаварський район має статус буферної зони (карантин) строком на 2 місяці. Згідно з Розпорядженням державного інспектора, ветеринарного інспектора, заступника голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді з 25.02.2021 встановлені карантинні обмеження на території Новобаварського району м. Харкова, обмеженій вул. Бакинського, вул. Белінського, вул. Яснополянського, віл. Темірязєва.

  З 25.02.2021 обласною державною лікарнею ветеринарної медицини проводиться поквартирний обхід з метою виявлення хворих та підозрілих на захворювання на сказ домашніх тварин та їхня вакцинація проти сказу.

  Згідно з рішенням ДНПК при Харківській міській раді (Державна Надзвичайна Протиепізоотична Комісія) №2 від 25.02.2021 щодо плану заходів з ліквідації сказу на території Новобаварського району м. Харкова КП «Центр поводження з тваринами» має забезпечити вилов усіх безпритульних котів та собак на території буферної зони.

⚠ Нагадуємо, що безпритульними тваринами вважаються ті, що знаходяться на вулиці без супроводу власника ⚠

❗КП "Центр поводження з тваринами" закликає всіх власників домашніх улюбленців НЕ ВІДПУСКАТИ своїх тварин у самостійний вигул❗

⚠⚠⚠ Велике прохання до опікунів та годувальниць котів-безхатьок у буферній зоні! ЗАБЕРІТЬ УСІХ СВОЇХ ПІДОПІЧНИХ КОТИКІВ ПО ДОМІВКАМ, АБО НА ПЕРЕТРИМКИ СТРОКОМ НА 2 МІСЯЦІ, ДОКИ НЕ БУДЕ ЗНЯТО КАРАНТИН!⚠⚠⚠

⛔ СКАЗ - ЦЕ СМЕРТЕЛЬНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКИМ МОЖУТЬ ЗАХВОРІТИ І ТВАРИНИ І ЛЮДИ⛔

⚠️НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПЛАНОВІ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ СКАЗУ (щеплення для хатніх тварин проводиться раз на рік)

⚠️НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ДОМАШНІХ ТВАРИН У САМОСТІЙНИЙ ВИГУЛ

Якщо Ви помітили зміни у поведінці тварини - негайно зверніться до спеціалістів!

https://www.city.kharkov.ua/ru/news/u-chastini-novobavarskogo-rayonu-vve...

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00