У Харкові відкрився перший в Україні Pet-Friendly Контакт-центр

НовиниХарків

  У всесвітній день захисту  тварин 4 жовтня на базі КП «Центр поводження з тваринами» відкрився перший в Україні Pet-Friendly Контакт-центр.

  Контакт-центр - це великий open-space створений для популяризації культури правильного утримання хатніх улюбленців серед дітей, підлітків та дорослих.

  Від ідеї створення до завершення будівництва пройшло два роки. Переймаючи європейський досвід, ми впевнені, що любов та відповідальне ставлення до тварин мають прищеплюватися із самого дитинства.

  Контакт-центр, який може приймати групи відвідувачів, має все необхідне обладнання для комунікації з хатніми улюбленцями у формі інтерактивних квестів та живого спілкування з тваринами. Перший поверх центру, це відкритий амфітеатр для спілкування із собаками , відпрацювання навичок соціалізації бездомних тварин для волонтерів, зала оснащена великим екраном для перегляду документальних стрічок та проведення семінарів, також тут можна погратися з собаками притулку.

  Другий поверх вільний open-space із зоною для спілкування та окремою зоною для творчості гостей контакт центру. Контактний міні-зоопарк дозволяє ознайомитись з різноманіттям видів екзотичних домашніх тварин: птахи, рибки, земноводні та дрібні ссавці та навіть погратися з ними, адже хатній улюбленець це не тільки кіт або пес. Вдома можна завести кроленя, ящірку, крису і навіть змію. Перед тим як заводити екзотичну тваринку, працівники центру пояснять та покажуть гостям як має правильно виглядати, на приклад, тераріум для утримання ящірки.

  За перший тиждень роботи контакт-центру до нас у гості завітало більше ста школярів з батьками та вчителями. На даний момент, беручи до уваги карантин в країні, контакт-центр працює з дотриманням рекомендованих МОЗ карантинних заходів.

 

На даному етапі контакт-центр пропонує відвідувачам:

- Екскурсія у харківському міському притулку;

- Спілкування з вихованцями притулку та екзотичними тваринами міні-зоо;

- Відвідування «Дому котів»;

- «Урок доброти» для школярів та підлітків;

- Поради з правильного утримання хатніх улюбленців вдома;

- Створення іграшок ручної роботи для хатніх улюбленців;

- «Школа волонтерів» для бажаючих допомагати тваринам-безхатькам знаходити люблячі родини;

- Сімейний день у притулку;

- Практика з подолання кінофобії (страху перед собаками) у дітей та дорослих;

 

Для того, щоб відвідати харківський Pet-Friendly контакт-центр необхідно:

або зареєструватися за посиланням та очікувати зворотній дзвінок;

або зателефонувати за номером 067-920-79-55 та здійснити запис у адміністратора.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00