Привіт літо, привіт спека…

НовиниБлог

Собака в спеку - правила догляду:

У собаки завжди має бути достатньо холодною і свіжої води в мисці. Бажано міняти її двічі на день.

Не змушуйте песика їсти, якщо він не хоче. Собака може спокійно пережити кілька днів практично без їжі без шкоди для здоров'я.

Прогулянки перенесіть:  як можна раніше вранці і практично в нічний час. Так гуляти буде комфортніше і Вам і собаці.

Купання. Ні в якому разі не кидайте собаку в холодну воду. Це можете викликати у неї шок від різкого перепаду температур. Якщо тварина захоче скупатися, то нехай зайде в воду самостійно. Якщо ж бажання такого немає, то можна підвести песика до води і змочити лапи і живіт.

Якщо собака живе у дворі, то подбайте про те, щоб у неї завжди було місце в тіні.

Якщо ваш улюбленець має досить коротку або чорного забарвлення шерсть, то буде не погано, якщо ви одягнете невеликий балдахін з легкої тканини або спеціальний охолоджуючий жилет. А під палючим сонцем не зайвим буде одягнути на песика кепку або панамку.

Що не можна робити в спекотну пору:

НІКОЛИ не залишайте собаку в зачиненій машині. Навіть на кілька хвилин. Цих кількох хвилин вистачить для того, щоб тварина отримала тепловий удар і померла.

Не слід одягати намордник на собаку. Песики охолоджують себе за допомогою активного дихання. Намордник буде в цьому заважати.

Не зістригайте шерсть вихованця повністю на літній час. Через це собака може отримати тепловий і сонячний удар. Зробіть коротку стрижку.

Не дозволяйте собаці лежати біля кондиціонерів, на холодній плитці або кахлі. Так можна спровокувати запалення сечостатевої системи або суглобів.

 

Якщо Ви помітили, що Ваш улюбленець під час літньої спеки веде себе мляво, почалася нудота, краще звернутися за допомогою до фахівців. Можливо це тепловий удар?

 

Лікарі ветеринарної клініки Комплекcу "ZooCity Kharkiv" готові допомогти Вам ЦІЛОДОБОВО.

 

Для запису зателефонуйте: 050-786-79-55

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00