Пропозиція для зоозахисників та зоозахисних організацій міста Харкова

Пропозиція для зоозахисників та зоозахисних організацій міста Харкова
НовиниБлог

Нещодавно коммунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» опублікувало новину про будиночок для безхатніх котиків у pet-friendly дворі на ХТЗ.

Реакція на цю подію стала дуже палкою. У жителів міста виникло багато запитань щодо можливості встановлення аналогічних споруд по всьому місту. І це не дивно, адже безхатні котики живуть майже в кожному дворі і забрати додому усіх в людей можливості на жаль немає. Люди піклуються про котиків як можуть, підгодовують їх, виносять старі теплі речі, на яких тварини можуть спати. Пускають у під'їзди. І саме останнє часом викликає бурхливі суперечки між сусідами. Хтось не може не допомогти котикам, а комусь - вони заважають жити.

Але ж хвостатим насправді треба десь ховатись від вітру, дощу, холоду, спеки. І спеціальні будиночки, в яких котики можуть жити, нікому не заважаючи, є чудовою альтернативою.

Наразі виникла реальна можливість внести свій вклад в формування нового, кращого обличчя нашого міста і знайти кошти на встановлення будиночків для безхатніх котиків у тих дворах, які цього потребують.

Ця можливість — громадський бюджет або бюджет участі. Подати свій проект на розгляд міської ради може будь-який член територіальної громади міста Харкова. Це може бути як громадська організація, так і фізична особа. Основними умовами є дотримання чинного законодавства та унікальність пропозиції (проект не повинен дублювати програми, що вже реалізуються міською радою або заплановані до реалізації). Вибір проектів, які будуть реалізовані, залежить виключно від мешканців міста. Детальніше з умовами участі можна ознайомитись за посиланням

Комунальне підприємство не має права брати участь в цьому проекті, але ми звертаємося до зоозахисників та зоозахисних організацій міста Харкова із проханням підтримати ініціативу щодо встановленні будиночків для безхатніх котів на території міста.

Не будьте байдужі!

Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Харкові

Міська цільова программа "Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова" на 2018 - 2021 роки

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 17:30

Ветклініка - цілодобово