Перший «випускний» пройшов в школі асистентів ветеринарного лікаря

НовиниХарків

Цей безкоштовний проект спрямований на поліпшення ветеринарних послуг в місті.
Курс стартував у лютому і закінчився в квітні та проходив на базі ветеринарної клініки Харківського міського притулку для бездомних тварин.
Стати слухачем школи асистентів виявили бажання не тільки майбутні ветеринари, але волонтери. Хоч волонтери і не планують пов'язувати своє життя з лікуванням домашніх улюбленців, їм було цікаво почерпнути базові знання по догляду за котами і собаками.
«Школа асистентів» - це курс лекцій і практичних занять.
Слухачі і майбутні ветеринари закріпили колишні знання і отримали нові. На уроках наші лікарі-викладачі намагалися максимально зрозуміло пояснити всі нюанси роботи ветеринарного лікаря, це: підготовка робочого місця, робота з обладнанням, утилізація використаного інвентарю, планові огляди тварин, маніпуляції від чищення вух до забору біоматеріалу для аналізу, невідкладна допомога, реанімація тваринного і проведення операцій.
Практичні заняття проходили у ветеринарній клініці харківського міського притулку з дотриманням всіх карантинних обмежень. До проведення складних маніпуляцій і в операційний блок були допущені тільки майбутні профільні фахівці.
Ми сподіваємося, що студенти «Школи асистентів» в майбутньому стануть висококваліфікованими фахівцями своєї справи і будуть надавати необхідну допомогу для порятунку наших улюблених вихованців.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00