Харків’яни влаштували несанкціонований цвинтар домашніх тварин в центрі міста.

НовиниХарків

У нашому місті є дуже жахливе явище - незаконні масові захоронення домашніх тварин у парках, скверах та інших місцях відпочинку харків'ян.

Так, нещодавно, було виявлено чергове місце масового поховання тварин.
В зеленому сквері, розташованому між вулицями Танкопія, Харківських дивізій та Жасминовий бульвар у Слобідському районі міста Харкова, поряд з багатоповерховими будинками, місцеві жителі влаштували справжнісенький цвинтар домашніх тварин!

Незважаючи на те, що цей сквер вважається курортною зоною для відпочинку та прогулянок, місцеві прозвали його “Собаче поле”.

Скоріш за все власники померлих тварин не розуміють яку шкоду вони завдають природі і які страшні наслідки несуть такі дії. По-перше - це забруднює навколишнє середовище, грунтові води, грунт, повітря - все це отруююється продуктами розпаду тіла тварин. По-друге - у ґрунт та грунтові води потрапляють небезпечні віруси та бактерії, від який могла померти тварина.

А саме шокуюче, що іноді захоронені рештки виривають з могил та розтягують по всьому скверу безпритульні собаки або лисиці, що мешкають поряд у парку “Зустріч”. Мабуть зайве казати як жахливо виглядає ця "картина".

Так куди ж подіти тіло померлого улюбленця?

Ця відповідь є у Правилах утримання домашніх тварин у м.Харкові, де зазначено, що власник померлої тварини повинен передати труп до підприємства, що може здійснювати утилізацію, кремацію або поховання. Також у правилах зазначено, що заборонено викидати трупи собак та котів у контейнери для збирання сміття та захоронювати їх у не відведених для цього місцях.

На даний час харківське КП "Центр поводження з тваринами" за адресою пр.Гагаріна, 358 приймає померлих домашніх улюбленців на кремацію із подальшим захороненням праху в колумбарії для тварин. Щоб здати тіло тварини потрібно зателефонувати +38 050-786-79-55 або за безкоштовним номером 0-800-50-43-13.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00