Делегація волонтерів з різних країн відвідала КП "Центр поводження з тваринами"

НовиниХарків

Делегація волонтерів із США, Німеччини, Польші та України 3 травня відвідала Харківський міський притулок для бездомних тварин та привезла для наших хвостиків гуманітарну допомогу :
- 371 кг кормів для котів та собак;
- 9.6 кг ласощів для собак.
А також, наповнювач для лотків, повідці, нашийники та медикаменти для тварин.

Гості були вражені високою якістю ветеринарної допомоги та професіоналізмом наших співробітників. Їм сподобався рівень облаштування вольєрів та порядок у притулку, тому учасники делегації відмітили, що Харківський міський притулок відповідає всім європейським нормам!

Волонтери зазначили, що відвідали багато притулків в Україні, але наш притулок виявився найкращим серед усіх!

Ці волонтери допомагають притулкам кормами, медикаментами та з евакуацією тварин. Але вони зробили висновок, що, на даний момент, собак та котів не потрібно евакуювати з Харківського міського притулку, а потрібно допомагати нам коштами, кормами та медикаментами для догляду за тваринами.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи та за допомогу

І це ще не всі гарні новини на цей день) Один з делегатів вподобав нашого улюбленця Шарда і забрав його з собою до Львова!

Шард (the Shard - уламок англ.)- це песик, що постраждав від уламку ворожого снаряду, його до КП "Центр поводження з тваринами " привезли небайдужі люди, нажаль, у зв'язку з пораненням, йому довелося ампутувати передню лапу, але все вже позаду і Шард поїхав до "Домівка Врятованих Тварин" у місто Львів разом із засновником цього закладу Орестом Залипським. Волонтери залишили на декілька днів в наших вольєрах 6 собак, козенятко та поране ворону, яких вони вирішили вивезти з Харкова. А коли приїхали за своїми тваринами, Орест вирішив також забрати до себе і Шарда.

Війна відібрала у собаки домівку та лапу, а доля дарує шанс на нове життя)

Нагадаємо, як нам повідомили наші підписники, Шард до війни мав господарів, але вони були вимушені спішно виїхати з міста після початку війни, коли розпочалося щоденне нещадне бомбардування нашого рідного Харкова ворожими снарядами. Нажаль, забрати з собою собаку вони не мали можливості (ми не будемо нікого засуджувати, таких випадків, на жаль, дуже багато в усіх містах України, де ворог веде активні обстріли).

Дякуємо Оресту, що взяв на себе відповідальність за песика-каліку з Харкова!

За посиланням ви можете побачити як Орест тепло тримає Шарда та розповідає про його подальшу долю, а ще можете почути його живі враження про наше підприємство)

https://youtu.be/qiTWsoI6th0
________________________________________________
У ці скрутні часи ми вимушені просити допомогу у всіх небайдужих людей, щоб рятувати та утримувати тварин у притулку.

Нам постійно необхідно закуповувати:
-корм
-медикаменти
-паливо для автомобілів

Реквізити для фінансової допомоги вы знайдете за цим посиланням:

https://animals.kharkov.ua/uk/system/dopomoga-prytulku-dlya-tvaryn

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00