Чи важко співробітнику харківського міського притулку віддати тварину?

НовиниБлог

Все більше і більше людей у ​​виборі домашнього вихованця віддають перевагу кішці або собаці з притулку. І це чудово. Якщо гостро не стоїть питання щодо певної породи через притаманні їй якості, то можна подарувати любов і теплий дім безхатній собаці, яка чекає люблячого господаря в притулку.

Процес передачі тварини з притулку Харківського КП «Центр поводження з тваринами»в нову родину, це не тільки бюрократія. Це спілкування, це серйозний вибір, це хвилювання і сльози щастя. Зазвичай, поки заповнюються документи, ветеринари притулку розповідають новоспеченому власникові про правильне утримання тварини, про харчування і обов'язкові вакцинації, про характер поведінки і особливості даної собаки.

Останнім часом від «усиновителів» звучить одне й теж  питання: «А вам важко їх віддавати»? Це тільки на перший погляд здається, що притулок великий і в ньому сотні собак і котів, які особливо не відрізняються один від одного, одним більше одним менше - немає різниці. Більшість безпородні та без особливих відмінностей. Але це не так, навіть цуценята з одного посліду відрізняються.

Віддавати тварину з притулку дуже складно емоційно. Причому для всіх і кожного. Всі адміністратори і ветеринари розуміють, що у собаки буде дім і родина, але співробітники Центру поводження з тваринами теж люди і їм також властиво прив'язуватися до підопічних. 

Кожен співробітник пам'ятає кожну собаку і кота, які знайшли господарів.

Дуже приємно отримувати фотографії і відео з дому зі щасливими мордочками. Це шалені емоції, коли ти бачиш свого вихованця, що лежить в кріслі нового господаря і згадуєш, як ще вчора він заснув в мисці з кормом.

Віддавати складно, але потрібно. Після закриття дверей притулку, для вихованців починається нове щасливе життя у статусі домашнього улюбленця.

Оберіть собі улюбленця в Харківському міському притулку для безхатніх тварин КП «Центр поводження з тваринами»

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00