Чоловікові, який побив цуценя-спанієля, загрожує кримінальне покарання

НовиниХарків

В цей не легкий для кожного час, коли треба проявити максимальну людяність та розуміння до себе та оточуючих, знайшлося місце невиправданій жорстокості.

Вчора 30.03.2020 в КП «Центр поводження з тваринами» за допомогою звернулися співробітники поліції і працівник комунальної служби, який на власні очі бачив, як горе-господар б'є цуценя по голові табуретом на балконі квартири. Собака вила від болю на всю вулицю.

Інспектор КП «Центр поводження з тваринами» виїхав за адресою негайно, і ось що вдалося з'ясувати. Горе-власник розповів, що собака належить його дружині, яку застати на місці не вдалося. Чоловік пояснив, таким чином «виховував» цуценя, яке граючись застрибнуло на ліжко. Нормальні люди так улюбленців не виховують.

Після спільно проведеної роботи інспектора КП «Центр поводження з тваринами» та поліції з чоловіком, він передав співробітникам КП «ЦОЖ» побиту, напівживу собаку, а разом з нею двох котів і морську свинку.

Стосовно чоловіка розглядається питання щодо порушення кримінального провадження за ст. 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами».

В даний час щеня знаходиться у ветеринарній клініці Комплекcу "ZooCity Kharkiv", де йому надають допомогу лікарі. Собаці приблизно 5 місяців. Маленький спанієль надійшов на лікування із закривавленою пащею і засохлими плямами крові на лапках і грудях. «Господар» вибив собаці щелепу і зуби, судячи за зовнішніми ознаками у цуценяти черепно-мозкова травма і крововилив в очі. На даний момент про прогнози говорити ще рано.

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи:

Пн - Пт з 9:00 до 17:30

Ветклініка - цілодобово