Послуги кінолога

Послуги кінолога

В міському центрі утримання тварин нададуть вам великий спектр послуг: починаючи від допомоги при виборі цуценят, закінчуючи вихованням, дресирування вашого собаки і підбором спорядження для неї. Дресирування собаки – це цілий комплекс заходів, який спрямований на те, щоб навчити вашого вихованця послуху, захисту та охорони вас і вашого майна і багато чому іншому. Наші кінологи навчать Вашу собаку основним командам і послуху. 

Запис за тел. 754-97-12, 067-920-79-04, 050-786-79-55

Дресирування собак - одне заняття 300,00 грн.

Система навчання наступна:

  • Ви приїжджаєте на майданчик і під керівництвом інструктора відпрацьовуєте команди, отримуєте теоретичні основи, чому ми робимо так, а не інакше.
  • З вивченим матеріалом ви їдете додому і закріплюєте його там, впроваджуючи команди в життя.
  • На наступний раз, на початку заняття перевіряється домашнє завдання – якщо треба, то розбір помилок, а ні, то вивчення нових моментів, нових команд.
  • В кінці заняття обговорення домашнього завдання.
  • Весь цей час і після закінчення курсу слухняності Ви маєте можливість тримати зв'язок з інструктором та отримувати безкоштовні консультації по телефону.
  • Курс в середньому 10 занять, але в будь-якому випадку все підбирається і підлаштовується індивідуально під кожного господаря і його собаку.

Дресирування собак на перетримці,10-ти денний курс - 2500 грн.

Послуга для людей, які хочуть, щоб їх собака була слухняна, але в силу різних обставин не можуть самі нею займатися. План роботи: Ваша собака поміщається на перетримку в наш Центр утримання тварин в індивідуальний вольєр з щоденним прибиранням, ветеринарним наглядом і годуванням. Кожен день з собакою займається наш кінолог, який навчає собаку слухняності і виконання команд. По закінченню курсу Ви отримаєте детальну консультацію як спілкуватися з собакою, закріплюючи засвоєні команди і поведінку. Останні 4 заняття будуть проходити за участю господаря, за які він навчитися правильно керувати собакою, щоб собака слухалася не тільки кінолога, але і господаря. Мінімальний курс - 10 днів.

Корекція поведінки, одне заняття - 250 грн.

Корекція поведінки - це робота над проблемами в поведінці Вашої собаки. Робота проходить за таким планом:

  • З'ясування причин проблем у поведінці.
  • Визначається індивідуальна програма з корекції поведінки для Вашої собаки.
  • Виконання індивідуального плану роботи з собакою під керівництвом фахівця.
  • Занять може бути кілька. В кожному випадку їх кількість буде визначено індивідуально.

Корекція поведінки на перетримці,10-ти денний курс - 2500 грн.

Послуга розрахована в основному на випадки, коли собака проявляє агресію до членів сім'ї та, безпосередньо, до господаря. Ситуації, коли агресія собаки робить життя з нею під одним дахом неможливою і небезпечною, але господар не хоче розлучатися зі своєю собакою і готовий дати їй шанс на життя в родині. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити цю проблему. План роботи - Собака поміщається на перетримку в наш Центр утримання тварин в індивідуальний вольєр з щоденним прибиранням, ветеринарним наглядом і годуванням. Кожен день з собакою займається наш кінолог, який навчає собаку слухняності і виконання команд. По закінченню курсу Ви отримаєте детальну консультацію як спілкуватися з собакою, закріплюючи засвоєні команди і поведінку. Мінімальний курс - 10 днів.

 

Також ми готові надати допомогу в спарюванні собак:

Спарювання дрібних та середніх пород - 300 грн.

Спарювання великих пород - 500 грн.

Виїзд інструктора (кінолога) для спарювання собак - 330 грн.

 

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00