Дресирування хатніх улюбленців з проживанням у готелі для тварин

НовиниБлог
Ukrainian

Герой нашого поста німецька вівчарка Блек. Пес ще підліток, а це досить актуальний час для навчання та корекції поведінки собаки. Блек проходить базовий курс корекції поведінки та ази охоронця.

Взагалі, послуга «Курс корекції поведінки» розрахована в основному на випадки, коли собака проявляє агресію до членів сім'ї і, безпосередньо, до господаря. Ситуації, коли агресія собаки робить життя з нею під одним дахом неможливим і небезпечним.

Фахівці Харківського міського притулку для безпритульних тварин допоможуть Вам вирішити цю проблему!

У чому перевага дресирування саме з проживанням у готелі для тварин? Дресирування собаки з перетримкою у КП «Центр поводження з тваринами», послуга для людей, які хочуть, щоб їх собака була слухняна, але, в силу різних обставин, не можуть самі з нею займатися. А часто, навіть не мають можливості викликати кінолога додому, або привезти свого улюбленця на місце тренування.

План роботи: Ваша собака розміщується у готелі «Центру поводження з тваринами» в індивідуальний вольєр зі щоденним прибиранням, ветеринарним наглядом і годуванням.

Кожен день з собакою займається кінолог, який навчає собаку слухняності та виконанню команд.

За бажанням господаря, ми кожен день можемо відправляти фото та відео з успіхами їх улюбленця.

По закінченню курсу Ви отримаєте детальну консультацію як спілкуватися з собакою, закріплюючи засвоєні команди і стиль поведінки. 

Якщо у Вас виникають проблеми із поведінкою улюбленця, або Ви хочете, щоб песик навчився приносити Вам домашні капці, допомагав нести пакети з магазину або допомагав гуляти з маленькою дитиною (такі побажання теж були) - Ви можете звернутися до КП «Центр поводження з тваринами»! Наші кінологи Вам обов'язково допоможуть!

пр. Гагаріна 358

т. 050 786 79 55

Дзвінки приймаються ЦІЛОДОБОВО!

 Адреса:

61031 Харків,

пр-т Гагаріна, 358

      

 Години роботи підприємства:

ПН - ПТ з 9:00 до 17:30

 

 Ветклініка

кожен день з 9:00 до 17:00