У Слобідському районі відкрили майданчик для вигулу собак

У Слобідському районі відкрили майданчик для вигулу собак
НовостиХарьков

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», це вже 15-й майданчик, який працює в Харкові. Всього в планах міста - встановити цього року 22 майданчики для вигулу собак.

На майданчику встановлено елементи для дресирування тварин. Власники можуть тренувати своїх вихованців самі або запросити кінолога.

За словами співробітників підприємства, такі майданчики, перш за все, необхідні для того, щоб собаки могли активно проводити час, а жителі мікрорайону могли не побоюватися за свою безпеку і безпеку своїх дітей.

Як повідомив заступник голови Адміністрації Слобідського району Денис Дорожкін, потреба в майданчику в мікрорайоні була велика. Тому було вибрано місце, яке влаштовувало і жителів району, і власників собак. Територію майданчика упорядкували, встановили огорожу, снаряди для тренування тварин, найближчим часом тут встановлять освітлення. Майданчик працює цілодобово.

Як повідомили в «Центрі поводження з тваринами», для того щоб в мікрорайоні був встановлений ​​майданчик для вигулу собак, необхідно направити заявку на адресу підприємства, після чого фахівці центру вже на місці визначать місце, де є можливість облаштувати такий майданчик.

http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-slobidskomu-rayoni-vidkrili-maydanc...

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно