Вихованці Харківського міського притулку для бездомних тварин стали частиною величезного свята - міжнародного кінологічного фестивалю CLUB №1 FEST

НовостиХарьков

На цих вихідних вихованці Харківського міського притулку для бездомних тварин та їх куратори стали частиною величезного свята - міжнародного кінологічного фестивалю CLUB №1 FEST, який проводився під патронатом в.о Міського голови, Секретаря Харківської Міської ради Ігоря Олександровича Терехова.
В рамках виставки співробітники і куратори притулку познайомили харків'ян зі своїми підопічними собаками, провели просвітницьку діяльність в рамках якої розповіли про програму Безкоштовної стерилізації хатніх улюбленців для малозахищених верств населення, та запропонували приєднаєтися до соціальних проектів підприємства.
Відвідувачі фестивалю мали змогу погратися з собаками, що шукають нові родини та поспілкуватися із їх тимчасовими господарями - кураторами. До речі, левова частка гостей кінологічного фесту замислились над тим, щоб подарувати шанс безпритульній тварині на нове щасливе життя.
Любов до собак немає породи та родоводу, вона просто існує!

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно