Міжнародний день собак

НовостиМир

Міжнародний день собак не є офіційним….на жаль, проте власники цих чотирилапих тварин охоче підтримують його святкування, балуючи своїх улюбленців подарунками.

Вчені стверджують, що собаки можуть позитивно впливати на здоров'я і самопочуття людини. Вони наводять кілька причин, які доводять, що собака є не тільки кращим другом людини, а й позитивно впливає на здоров'я людини.

До Вашої уваги, 7 фактів про собак, які Ви можливо не знали:

1. Собаки можуть запобігти появі астми у дітей.

В ході досліджень шведські вчені виявили, що наявність собаки на 31 відсоток знижує ймовірність розвитку астми у дітей дошкільного віку та на 52 відсотки - у школярів.

 

2. Знижують стрес на роботі.

Британське дослідження довело, що люди, які приводили з собою на роботу своїх собак, були менш схильні до стресу. Вчені рекомендують деколи брати з собою на роботу улюбленців, якщо дозволяють офісні правила...А ви б взяли свого пухнастика з собою на роботу?))

 

3. Собаки допомагають запобігати депресії

За словами американських психологів, собака дає серйозну емоційну підтримку і не дозволяє власникові сумувати.

 

4. Песики можуть знаходити рак

В ході експериментів, італійські дослідники виявили, що собака може «винюхати» пухлину з точністю до 97 відсотків. Аналогічне дослідження американських вчених показало, що собака може виявити рак щитовидної залози, сечового міхура і простати.

 

5. Собаки позитивно впливають на роботу серця

Результати японського дослідження показують, що 54 відсотки власників собак регулярно ходять з ними на прогулянки або граються. Таке проведення часу корисне для серця і не дає розвиватися хворобам.

 

7.  Собаки люблять обніматися

За словами вчених, в ході обіймів виробляється окситоцин, відомий як гормон любові. Тому господареві чотирилапого друга не загрожує поганий настрій.

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы предприятия:

ПН - ВС с 9:00 до 17:30

 

 Ветклиника

ПН - ВС с 9:00 до 17:30