Розпочато роботу над вакциною проти дирофіляріозу

НовостиМир

Дослідницька група раніше визначила, як інші нематоди, подібні D.immitis, навчилися уникати імунної відповіді. Вони виробляють білок, який блокує основний шлях, який попереджає імунну систему про їхню присутність. Команда дослідників також визначила ще один білок, який запобігає атаці Т-клітин, що дозволяє паразитам спокійно жити в організмі. Вчені припускають, що подібне ж відбувається при зараженні у собак. У першій частині дослідження команда перевірить це припущення, а потім з'ясує, як різні поверхневі білки незрілих дірофілярій взаємодіють з клітинами крові від собак-донорів.

У разі успіху ця робота може закласти основу для розробки вакцини. Автори припускають, що, можливо, вона також може застосовуватися у кішок.

Джанет Паттерсон-Кейн, головний науковий співробітник Morris Animal Foundation, вважає, що створення вакцини проти дирофіляріозу багато що змінить. Сучасні методи профілактики досить дороги і вимагають активної залученості власників. Крім того, вакцина могла б вирішити зростаючу проблему лікарської стійкості паразитичних черв'яків.

У США щорічно щонайменше один мільйон собак інфікується дирофіляріями, а число випадків захворювання, що фіксується в ветлікарнях, збільшилася більш ніж на 20% з 2016 року.

Це дослідження стало можливим завдяки Американському суспільству дирофіляріозу (American Heartworm Society), метою якого є подальший науковий прогрес у вивченні хвороби, а також сприяння просуванню ефективних продуктів для її профілактики, діагностики та лікування.

 

Нагадуємо, що ветеринари ветеринарної клініки при КП "Центр поводження з тваринами" готові цілодобово надати допомогу Вашому улюбленцю!

Ми знаходимося за адресою: м Харків, проспект Гагаріна, 358

Наші телефони: (050) 786 79 55, (057) 775 30 80

Джерело: petsplusmag.com

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы предприятия:

ПН - ВС с 9:00 до 17:30

 

 Ветклиника

ПН - ВС с 9:00 до 17:30