Звіт за II півріччя головного лікаря КП "Центр поводження з тваринами"

КП «Центр обращения с животными»Отчеты и Статистика

Звіт щодо виконання службових обов’язків за II півріччя 2014 року

За звітний період було проведено контроль виконання роботи ветеринарних лікарів відділу, а також контроль чистоти приміщень та проведення дезінфекції, з занесенням у відповідні листи контролю чистоти приміщень. Щомісячна дезінфекція відображається у відповідному графіку, який складається відповідальним за її виконання. Підтвердження якості виконання дезінфекції здійснювалося шляхом відбору проб з подальшою доставкою у Державну Регіональну лабораторію ветеринарної медицини м. Харкова, про що свідчать експертні висновки лабораторії. Також закуплено сертифіковані дез. килимки на всі вхідні двері приміщень. Для дезінфекції приміщень для кішок та клініки поновили використання дезінфектанту «Екоцид». Для дезінфекції приміщень для собак використовується засіб «Аноліт-кристал».

Проведено підготовку притулку до зимової роботи, безпосередньо відмиті стіни вуличних вольєрів для собак після викладання кахлю та утеплення будок підстилкою з соломи та ковдр.

Щотижнево проводилися збори серед лікарів, на яких висвітлювались нарікання та зауваження у роботі. 

Щоденно проводилась перевірка ведення ветеринарної  первісної документації лікарями ветеринарної медицини. Також щотижнево проводилась перевірка ведення ветеринарних карт та узгодження проведення лікувально-профілактичних заходів.

До притулку був запрошений представник компанії КRК, який розповів лікарям притулку про властивості нових препаратів та дезінфектантів.

Також представники фірми «Деметра» мали змогу представити та ознайомити з властивостями та  методами використання імунобіологічних препаратів – Мікровітам, Споровіт, Нуклеопептид.

28.11.2014. особисто була присутня на семінарі, який організувала асоціація лікарів ветеринарної медицини України у м. Києві де прослухала лекцію на тему: «Клінічні захворювання крові та гемо трансфузія». Здобуті знання в подальшому будуть впроваджені у роботі.  

Виключно у грудні лікарі мали змогу бути присутніми на трьох семінарах, які проходили на території притулку.

2.12.2014. був проведений виїзний семінар компанії «Purina» до притулку, на якому лікарі центру були ознайомлені з лінійкою продукції компанії та її складовими.

 На чолі зі мною колектив лікарів по догляду за кішками прийняв участь у виставці кішок, що проходила у виставковому центрі «Радмір Експохол» 06.12.2014р. за підтримки компанії «Royal Canine». За один день участі у виставці було передано новим власникам шість кішок з притулку.

17.12.2014. був організований та проведений семінар серед працівників центру, що мають контакт з тваринами, на чолі з начальником відділу інспекції обласної міської лікарні Назаровим О.Д. стосовно профілактики не зараження вірусом сказу.

23.12.2014. компанія «Zoobonus» провела міні виїзну лекцію для лікарів центру, у ході якої  познайомила наших лікарів з продукцією 1st Choise, Nutry Vet.

Також проведено апробацію нового обладнання (комп’ютерний кардіограф, біохімічний аналізатор та наркозний апарат). Замовлені додаткові комплектуючі до обладнання.

Проведено замовлення необхідних матеріалів для виконання остеосинтезу при переломах кінцівок. За звітний період було проведено лікарями центру до десяти таких операцій.

Щомісяця здійснювалось замовлення на придбання лікарських засобів для подальшої лікувальної роботи.

Відпрацьована нова методика виконання шву на шкірі шляхом накладання хірургічних скоб, що дає змогу меншої травматизації тканин.

До  міської державної лікарні ветеринарної медицини м. Харкова був зданий річний звіт щодо виконання протиепізоотичної роботи лікарями міського центру поводження з тваринами, а також щомісячні звіти.

За звітний період ветеринарними лікарями центру провакціновано собак проти вірусних інфекцій- 269, собак проти сказу-  234 , кішок проти вірусних інфекцій-152, кішок проти сказу- 74, кішок проти дерматофітомікозів- 63. Прооперовано тварин за пільговою ціною, що належать малозабезпеченим громадянам: собак- 74, кішок- 21.

Нарікань стосовно роботи ветеринарних лікарів не відмічено.

Головний лікар ветеринарної медицини

КП «Центр поводження з тваринами»                                             Лаптій О.П.

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы предприятия:

ПН - ВС с 8:00 до 17:00

 Ветклиника

ПН - ВС с 8:00 до 17:00