Як почуваються чотирилапі у своїх вольєрах взимку?

НовостиХарьков

Прибирали сьогодні з самого ранку сніг і у міському притулку для тварин. Як впоралися та як почуваються чотирилапі у своїх вольєрах взимку? 

Сьогоднішня заметіль, кажуть працівники притулку тварин, наробила клопоту, адже снігу за ніч намело чи не повні вольєри. Однак з усіма витівками погоди впорались швидко.

Юлія Шаповалова директор КП "Центр поводження з тваринами"

-Утром пришли ветеринары, поубирали снег из вольеров, застелили свежие одеяла, мокрые убрали, ежедневную замену провели.

Усі вольєри в центрі тварин до зими утеплили всіма підручними засобами: ковдрами, покривалами, мішковинами, старим одягом. Все це чи не щодня до притулку приносять харків'яни, яким небайдужа доля пухнастих вихованців. А їх тут більше сотні. Різної породи та віку. Є тут як дворняжки, пристосовані до українського клімату, так і неадаптовані до зими боксери, тер'єри та спанієлі. Аби вони не змерзли, їх сьогодні вдягли у теплі комбінезони. А ось цього пуделя помістили у спеціальну утеплену будку. В зв'язку з зимою змінилося у вихованців і харчування.

Юлія Шаповалова директор КП "Центр поводження з тваринами"

-Чтобы собаки больше согревались. Мы запариваем кипятком рубленое мясо, перемешиваем с сухим кормом и вот эту теплую пищу собаки с удовольствием едят и согреваются дополнительно.

Та все ж, кажуть у притулку, ніщо так не зігріє тварин, як власний дім з добрими господарями. І незважаючи на зиму, охочих взяти собак та котів вистачає.

Анжеліка Колєснік адміністратор

-В основном собак, но сейчас чаще кошек, сейчас и кошки, и собаки, каждый день кого-то забирают, или щеночка или взрослую собаку, сейчас взросылх кошек чаще берут.

Всього від моменту відкриття притулку своїх господарів знайшли триста п'ятдесят собак та більше сотні котів. З початку листопада в притулку тварин діє акція. Пухнастих вихованців, які знаходяться у центрі більше чотирьох місяців, можна придбати без сплати наданих центром ветеринарних послуг.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы предприятия:

ПН - ВС с 8:00 до 17:00

 Ветклиника

ПН - ВС с 8:00 до 17:00