Владелец собаки оказал сопротивление милиции

НовостиХарьков
В октябре 2010г., во время рейда по Дзержинскому району, который проводился инспекторами «Центра обращения с животными» совместно с работниками милиции, с целью проверки регистрации собаки был остановлен мужчина, выгуливающий своего фокстерьера. На просьбу милиционера «остановиться и показать жетон на ошейнике питомца», владелец собаки ответил грубым высказыванием и продолжал свой путь. Милиционеру пришлось более настойчиво и доходчиво приглашать владельца собаки к беседе. В ответ на это мужчина начал махать руками на работника милиции, отпустил поводок и закричал своей собаке: «Беги, спасайся!». Пришлось вызывать патруль и забирать нарушителя в райотдел милиции вместе с собакой, где они пробыли с 18 до 22 часов вечера. Против нарушителя были составлены два протокола по 185 и 154 статьям КУоАП.

Стаття 185. Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця

Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції при виконанні ним службових обов'язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку - тягне за собою накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи, з урахуванням особи порушника, застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів.

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях - тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Уже на следующий день протоколы были рассмотрены в суде и нарушителю было вынесено наказание в виде наложения штрафа и исправительных работ.

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы предприятия:

ПН - ВС с 8:00 до 17:00

 Ветклиника

ПН - ВС с 8:00 до 17:00