Конфлікт навколо собаки у Харкові (відео)

Конфлікт навколо собаки у Харкові (відео)
НовостиХарьков

У харківському “Центрі поводження з тваринами” стверджують, що в них силою забрали собаку люди, які перелізли через паркан.

30 березня до комунального підприємства «Центр поводження з тваринами» потрапили близько 15 осіб із камерами, які вимагали розмови з керівництвом. Але оскільки це був вихідний день, то нікого не знайшли.

На підприємстві кажуть: попри заборони охоронця невідомі перелізли через паркан і потрапили на територію.

Юлія Цибулько, директорка КП “Центр поводження з тваринами” Они требовали открыть им зону карантина, на что, естественно, получили отказ. В зону карантина посторонним вход воспрещен. Это не помешало им разогнуть створки ворот и проникнуть в зону карантина, где они украли собаку, за которой собственно и приехали. 

Керівниця притулку стверджує: собаку напередодні подій співробітники КП відловили саме на прохання людей.

Юлія Цибулько, директорка КП “Центр поводження з тваринами” Это бездомная собака, которой уже больше десяти лет. Поступили жалобы от местных жителей, на то, что бездомные собаки проявляют агрессию и нападают на деток, которые не могут из школы и в школу пройти.

Ветлікарка підприємства стверджує: через галас, який влаштували незнайомці, собаки у вольєрах почали нервувати. Дві тварини зчепилися.

Олена Лаптій, головна ветлікарка КП “Центр поводження з тваринами” В вольере одна собака напала на другую, врач хотел оказать необходимую помощь животным, но люди, которые находились на территории, не давали врачу подойти к вольеру, агрессивно были настроены и в этот момент одна собака нанесла укусы второй.

Як наслідок, розповідають на підприємстві, один собака помер від втрати крові. А другий, який сидів у вольєрі напроти, – від серцевого нападу. Серед тих, кого представники КП звинувачують у крадіжці тварини, – зоозахисниця Марина Суркова. Активістка запевняє: ветлікарю не погрожували, а історія з загиблими собаками – вигадка керівництва притулку для тварин.

Марина Суркова, зоозахисниця Ми зайшли до будівлі, захотіли поспілкуватися з адміністрацією, тому що комунальне підприємство заявляє, що працює цілодобово, але адміністрації не було. Ми попрохали віддати собаку. Працівники нам кажуть: ви знаєте де та яка ваша собака? – Так знаємо. – Ну заходьте та беріть. Ми пішли в зону карантину та забрали саме того собаку.

Суркова стверджує: тварину забрали за проханням її власниці. Нібито комунальники силою відібрали пса в жінки, коли та його вигулювала.

Марина Суркова, зоозахисниця Вона попрохала допомогти повернути їй собаку. Вона дзвонила до комунального підприємства в той же день, але у підприємстві сказали, що не віддадуть їй собаку.

Зоозахисниця розповідає: того ж дня пса повернули власниці.

Тим часом, представники «Центру поводження з тваринами» написали заяву до поліції щодо незаконного проникнення на територію підприємства та викрадення собаки. Правоохоронці проводять перевірку.

Источник

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно