Активісти відомої організації з захисту тварин PETA за рік вбили 1600 котів та собак

НовостиМир

Організація PETA (Люди за етичне поводження з тваринами), яка активно виступає проти вбивства тварин і використання хутра у модній індустрії, сама опинилася замішаною у справі зі знищенням котів та собак.

Як з’ясувала некомерційна організація Центр споживчої свободи (ССF), за 2012 рік на піклування у штаб-квартиру PETA у Вірджинії поступило більше 1800 бездомних тварин: 1100 кішок і 733 собаки. З них лише дві кішки і три собаки знайшли нових господарів, 130 тварин були направлені в інші притулки, а 1647 звірів (1045 кішок і 602 собаки) було вбито. Статус ще 40 тварин невідомий, повідомляє The Daily Mail із посиланням на звіт ССf.

За даними ССf, з 1998 року PETA вбила близько 30 тисяч тварин. "PETA використовує подвійні стандарти. З одного боку, вона хоче свободи для своїх тварин, а з іншою вбиває 89% звірів, про яких повинна піклуватися. Це лицемірство", - вважає представник ССf Джастін Вілсон. "Здається, вони більше заклопотані самопіаром, ніж доглядом за свинками і щурами. Владі Вірджинії вже давно слід перейменувати PETA з організації, що захищає права тварин, на бійню", - заявив Вілсон.

Проте у PETA не згодні з таким трактуванням подій і впевнені, що ССf лише дезінформує американців. "У нас не було вибору. У тварин, яких ми приспали, не було шансів знайти господаря. Вони були хворі, старі, агресивні або мали якісь інші проблеми", - прокоментували ситуацію у PETA. Там також зазначили, що тварин, які були здорові, зоозахисники направили до притулків популярних серед місцевих жителів, аби у вихованців було більше шансів отримати нових господарів.

Ще у 2009 році PETA висловила позицію стосовно того, що приспати тварину гуманніше, ніж кинути її напризволяще на вулиці або тримати хворою у притулку, адже рано чи пізно вони переповнюються і тварин, які так і не потрапили у хороші руки, все одно доводиться кудись дівати.

PETA відома своїми незвичайними акціями. Зокрема, на підтримку організації періодично оголюються зірки під гаслом "Краще ходити голим, ніж у хутрі". У зйомках в різний час брали участь такі зірки, як баскетболіст Денніс Родман, актриси Кім Бейсінгер і Памела Андерсон та багато інших.

За матерiалами: NEWSru.com

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

      

 Часы работы предприятия:

ПН - ВС с 8:00 до 16:00

 Ветклиника

ПН - ВС с 8:00 до 16:00