Тренувальний майданчик для собак відкрили сьогодні в міському притулку для тварин

НовостиХарьков

Як зазначила директор центру Юлія Шаповалова, майданчик допоможе мешканцям притулку соціалізуватися. «Собаки зможуть розвиватися, спілкуватися. Раніше у них був тільки вольєр, тепер же спеціальне місце для тренувань. Це дасть їм шанс швидше знайти новий дім», - підкреслила Юлія Шаповалова.

Після відкриття майданчика собак відразу вивели на тренування. Кінолог центру Петро Полященко на прикладі з дворняжкою Златою показав присутнім, як за допомогою стандартних снарядів можна навчити собаку виконувати ті чи інші команди. У підсумку трирічна Злата пройшла всі перешкоди.

«Злата живе в притулку вже більше півроку. Це ідеальна собака, вона вже натренована, дуже розумна і ідеально підійде кожному. Завдяки цьому майданчику у наших собак з'явилося нове місце для розвитку. Тут ми будемо їх готувати до життя з людьми, привчати до спілкування, дивитися, як тварина поводиться без повідка, тренувати», - зазначив Петро Полященко.

У притулку майданчик відкрили частково за кошти комунального підприємства, частково - за спонсорські кошти. У планах - доповнити майданчик ще одними сходами і колесом.

Як повідомив в ході відкриття директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, у притулок приходить багато людей, частина з яких веде своїх тварин у ветеринарну клініку, частина - забирає нових домашніх улюбленців. Тепер, після відкриття майданчика, з'явилося спеціальне місце для вигулу і тренування цих собак. За його словами, перший тренувальний майданчик у Харкові відкрили в 2013 році в Орджонікідзевському районі, цього року в місті встановили сім майданчиків, в планах на майбутній рік - відкрити стільки ж. 

Зазначимо, що приводити тренувати своїх тварин на майданчик у міський притулок можуть усі бажаючі.

07.10.2015г

Источник сайт харьковского городского совета

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно