Для бобрихи, спасенной от браконьеров, в центре обращения з животыми построили новый дом

НовостиХарьков

У бобрихи Бабетти, яка вже кілька місяців живе в Харківському центрі поводження з тваринами сьогодні входини. Перш ніж знайти новий дім Бабетта пройшла непростий шлях.

Кілька місяців тому в центрі поводження з тваринами з’явився незвичний пожилець – молода бобриха. Бабетту, так нарікли її працівники закладу, приніс чоловік, який викупив тварину в бракон’єрів. Мисливці збирались пустити бобреня на хутро. Та скрутні часи для Бабетти вже позаду, сьогодні у неї входини. Новий вольєр, кажуть в центрі, максимально наближений до природних умов.

Сергій Піскурьов ветеринарний лікар КП "Міський центр поводження з тваринами"

Это у нас идет хатка с выходом в воду полностью. И сама хатка углубляется до забора. Получается, как в природе, у них тоже идут норы.

До умов утримання в клітці бобриха звикла швидко, кажуть ветеринари. Зараз вона активно росте і набирає вагу. Та вона - не єдина дика тварина, яка живе в центрі. Лисицю Алісу співробітники установи знайшли на складі в межах міста, як вона там з'явилася - загадка. Довелось забирати тварину до центру. Іншого варіанту, кажуть в закладі, не було.

Юлія Шаповалова директор КП "Міський центр поводження з тваринами"

Если имеет место контакт с человеком, контактное животное идет в руки, дикое животное выпускать не стоит. Ничем хорошим не закончится пребывание на воле. Поэтому, как и Бабетту, мы лисичку решили оставить.

Зараз Аліса живе у щойно відбудованому приміщенні для котів. Та в центрі припускають, якщо дикі тварини й наділі прибуватимуть до закладу, для них відведуть спеціальну ділянку.

Выпуск от 07.07.2015

Источник: Харьковские известия

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно