Площадки для выгула собак. На старых проводится капремонт, а новых планируют установить 7 штук

НовостиХарьков

У Харкові проводиться реконструкція старих і встановлення нових спец майданчиків для вигулу і дресирування собак. У поточному році відремонтують всі п'ять таких об'єктів, яким вже більше двадцяти років. Ще сім вдосконалених майданчиків планують розмістити в різних районах міста.

У Харкові цьогоріч вже проведено капітальний ремонт трьох майданчиків для вигулу домашніх улюбленців городян. Нині фахівці КП "Центр поводження з тваринами" займаються черговим об'єктом, що розташований на вулиці Героїв Праці, двадцять дев'ять. Тут фарбують тренувальні снаряди та паркан.

Юлія Шаповалова директор КП «Центр поводження з тваринами»

Ограждение частично нарушено везде: сгнил металл, прорвана сетка, деревянные элементы сгнили. Мы это всё восстанавливаем, меняем ограждение, ну, проводим капитальный ремонт. Делаем мы это за счет средств предприятия. 

Цей майданчик регулярно відвідує Ольга Семерніна разом зі своєю німецькою вівчаркою Діною. Жінка розповідає, потребу таких місць для вигулу і тренування собак доводить те, що тут одночасно буває близько двох десятків чотирилапих.

Ольга Семерніна собачник

Мы приходим сюда очень большой компанией и собаки бегают, никто на нас не ругается. Вы же понимаете, очень много детей, очень много бабушек, которые не довольны животными, и вот мы тут уединяемся себе. Прекрасное место. Спасибо большое нашему городу, что они этим занимаются. 

Займаються у Харкові й встановленням нових майданчиків для собак за бюджетні кошти міста. Вони будуть, - повідомили спеціалісти, більш сучасні.

Юлія Шаповалова директор КП «Центр поводження з тваринами»

Совсем другой уже порядок будет металлических и деревянных элементов. Снаряды будут соответствующие всем нормативам кинологическим. И на этот год уже проведены открытые торги, есть подрядчик и планируется установить ещё 7 новых хороших огороженных площадок для выгула и дрессировки собак. 

На них у визначений час працюватимуть кінологи. Про це детальніше буде повідомлено в оголошеннях на інформаційних дошках, що біля входу на майданчик.

Харьковские известия

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно