Притулок для тварин завершує співпрацю з британськими зоозахисниками

Притулок для тварин завершує співпрацю з британськими зоозахисниками
НовостиХарьков
КП «Центр поводження з тваринами» завершує співпрацю з благодійною зоозахисною організацією «Naturewatch Foundation» (Великобританія).
Про це сьогодні, 12 вересня 2014 року, повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков. 

Угоду про співпрацю з британцями підписали в лютому 2013 року. Як зазначив Роман Нехорошков, за цей час було виконано всі пункти цієї угоди. Так, фахівці організації двічі провели підрахунок безпритульних собак у Харкові - в квітні і вересні 2013 року, встановивши скорочення їх чисельності на той момент на 40%. За сприяння «Naturewatch Foundation» ветеринари притулку отримали практичний досвід у проведенні операцій зі стерилізації, а працівники служби відлову тварин відточили свої професійні навички. Британці також дали багато рекомендацій щодо роботи комунального підприємства та реалізували програму безкоштовної стерилізації тварин, які належать малозабезпеченим громадянам, і за цей час було проведено близько 150 таких операцій. Крім того, в рамках інформаційної кампанії проводилася роз'яснювальна робота серед населення щодо гуманного поводження з тваринами. Також фахівці «Naturewatch Foundation» переклали з англійської мови нормативні документи, що стосуються діяльності британських товариств захисту тварин, британського товариства ветеринарів, Всесвітнього товариства захисту тварин, щоб у Харкові могли орієнтуватися на європейські напрацювання та досвід у цих напрямках. 

«Торік фахівці «Naturewatch Foundation» приїжджали до нас кілька разів. На початку цього року також планувався візит, але через ситуацію в країні вони так і не приїхали. Свою роль відіграв і той факт, що деякі харківські зоозахисні організації надіслали до «Naturewatch Foundation» листи зі скаргами на роботу притулку і його співробітників. Безпідставні звинувачення наших недоброзичливців були покликані дискредитувати директора підприємства в очах наших партнерів. Беручи до уваги всі ці обставини, протягом останнього місяця ми провели з британцями консультації і вирішили завершити співпрацю, оскільки всі пункти угоди між «Naturewatch Foundation» та Департаментом житлового господарства були виконані», - зазначив Роман Нехорошков. 

Він не виключив, що в майбутньому співпраця з «Naturewatch Foundation» може поновитися.
 

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно