Рада вернула ветеринарам кетамин

НовостиУкраина

Верховна Рада дозволила фізичним особам-підприємцям, які здійснюють медичну й ветеринарну практику, використовувати в роботі наркотичні засоби. За відповідний законопроект №9021 в цілому проголосували 319 депутатських карток.

Зокрема, Рада надала медикам і ветеринарам право отримувати ліцензії на здійснення господарської діяльності в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. У пояснювальній записці зазначається, що на виконання відповідних міжнародних зобов'язань України до переліку наркотичних засобів і психотропних речовин віднесено низку хімічних сполук, що входять до складу лікарських і ветеринарних препаратів, які використовують фізособи в медичній і ветеринарній практиці.

У силу специфіки своєї діяльності, ці фізособи працюють без створення юросіб, що не дозволяє їм одержати ліцензії на використання лікарських і ветеринарних препаратів, які містять наркотичні засоби й психотропні речовини. Як повідомлялося, Кабінет міністрів продовжив відстрочку віднесення кетаміну до психотропних речовин до 1 березня 2012 року.

Источник: Государственная ветеринарная и фитосанитарная служба Украини

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно