У львів’янки через суд конфіскували бійцівського собаку

НовостиУкраина

Американський стаффордширський тер'єр, якого вигулювали без намордника, вкусив дитину.

Сихівський райсуд Львова конфіскував у власників бійцівського собаку, який під час прогулянки вкусив дитину. Таке рішення суду, ухвалене 11 липня, було опубліковане у єдиному держреєстрі судових рішень 18 липня.

Випадок стався уночі 15 травня на Сихові. «Жінка о 23:00 у дворі будинку №90 по пр. Червоної Калини у Львові вигулювала собаку потенційно небезпечної породи американський стаффордширський тер'єр без намордника, внаслідок чого собака вкусив за ногу хлопчика, заподіявши шкоду його здоров'ю», – йдеться у постанові суду.

Сама ж власниця під час судового засідання заявила, що собака не вкусив хлопчика, а подряпав лапою, оскільки хлопчик наїхав самокатом на хвіст.

Однак суддя Дмитро Теслюк вирішив, що жінка таки порушила правила утримання собак і призначив їй штраф у 85 грн із конфіскацією тварини.

У Сихівському райсуді Львова ZAXID.NET пояснили, що після рішення суду про конфіскацію тварин, їх передають до ЛКП «Лев». Водночас у ЛКП «Лев» повідомили, що таких випадків у них ще не було, тож цей може стати прецедентом.

Варто зауважити, що згідно з «Правилами утримання і поводження з тваринами у м. Львові», прийнятими минулого року, американський стаффордширський тер’єр вказаний у переліку порід собак, власники яких зобов’язані вигулювати їх лише у намордниках. Окрім того, власники таких собак зобов’язані мати страховий поліс на випадок заподіяння шкоди третім особам.

Источник: zaxid.net

 

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно