В Харькове стартовала весенняя вакцинация домашних животных. Где можно привить своего питомца?

НовостиУкраина

З настанням березня у Харкові стартувала планова вакцинація хатніх тварин. Ця процедура, кажуть ветлікарі, вкрай необхідна. Ін'єкція допомагає чотирилапому улюбленцю отримати імунітет як мінімум на рік для захисту від однієї з найстрашніших хвороб - сказу.


Вікторія Богатир начальник відділу Департаменту житлового господарства

Как известно бешенство это очень опасное заболевание как для животных так и для людей. Поэтому вакцинировать своих животных против бешенства нужно обязательно. Тем можно обезопасить как своё животное от этого заболевания, так и людей, которые находятся рядом - в квартирах, домах, семьях. Это действительно очень важно. 

Пройти вакцінацію тварин можна як у часній ветклініці так і державній, каже Вікторія Богатир. Перевага останньї в тому, що за ін'єкцію українського виробництва платити не треба, що не скажеш про проходження подібної процедури в приватній ветклініці. Щороку у місті планова весняна вакцінація проходить в приміщеннях районних ділянок "Жилкомсервісу". Куди за графіком приїздять фахівці. Адреси та графік є на сайті міського притулку для тварин по кожному з районів міста.

Вікторія Богатир начальник відділу Департаменту житлового господарства

Владелец животного должен заплатить только лишь за справку о том, что животное вакцинировано, она стоит 2 гривны 98 копеек. К сожалению с 10 марта вышел приказ Минагрополитики о том, что с 10 марта нынешнего года о том, что стоимость справки возрастает до 6 гривен.Поэтому те, кто попадают по графику до 10-го могут заплатить за эту процедуру почти 3 гривны, то после 10 это будет стоить 6 гривен. 

Триватиме планова весняна вакцінація тварин у Харкові до середини квітня.

Источник: http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/2051/1208035.html

 

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно