Тренувальний майданчик для собак відкрили сьогодні в міському притулку для тварин

МедиаНовостиКинология

Як зазначила директор центру Юлія Шаповалова, майданчик допоможе мешканцям притулку соціалізуватися. «Собаки зможуть розвиватися, спілкуватися. Раніше у них був тільки вольєр, тепер же спеціальне місце для тренувань. Це дасть їм шанс швидше знайти новий дім», - підкреслила Юлія Шаповалова.

Після відкриття майданчика собак відразу вивели на тренування. Кінолог центру Петро Полященко на прикладі з дворняжкою Златою показав присутнім, як за допомогою стандартних снарядів можна навчити собаку виконувати ті чи інші команди. У підсумку трирічна Злата пройшла всі перешкоди.

«Злата живе в притулку вже більше півроку. Це ідеальна собака, вона вже натренована, дуже розумна і ідеально підійде кожному. Завдяки цьому майданчику у наших собак з'явилося нове місце для розвитку. Тут ми будемо їх готувати до життя з людьми, привчати до спілкування, дивитися, як тварина поводиться без повідка, тренувати», - зазначив Петро Полященко.

У притулку майданчик відкрили частково за кошти комунального підприємства, частково - за спонсорські кошти. У планах - доповнити майданчик ще одними сходами і колесом.

Як повідомив в ході відкриття директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, у притулок приходить багато людей, частина з яких веде своїх тварин у ветеринарну клініку, частина - забирає нових домашніх улюбленців. Тепер, після відкриття майданчика, з'явилося спеціальне місце для вигулу і тренування цих собак. За його словами, перший тренувальний майданчик у Харкові відкрили в 2013 році в Орджонікідзевському районі, цього року в місті встановили сім майданчиків, в планах на майбутній рік - відкрити стільки ж. 

Зазначимо, що приводити тренувати своїх тварин на майданчик у міський притулок можуть усі бажаючі.

07.10.2015г

Источник сайт харьковского городского совета

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно

 E-mail:

pochta@animals.kharkov.ua

 Центр обращения с животными в facebook  Центр обращения с животными в twitter  Центр обращения с животными в Youtube  Центр обращения с животными в Googl+  Центр обращения с животными в Linkedin