Щира подяка від КП "" Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"

Центр обращения с животнымиОтзывы и благодарности

Комунальне підприємство "Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Нікопольської міської радивислювлює Вам щиру подяку за надану можливість відвідати нашими працівниками "Центр утримання безпритульних тварин" 11 листопада 2013 р., що знаходиться за адресою: пр-т Гагаріна вул. 358.

Метою нашого відвідування було вивчення та перейняття досвіду в організації притулку для тварин, впровадження комплексної програми скорочення чисельності безпритульних тварин у місті гуманними методами та ознайомлення через ЗМІ пересічних громадян міста Нікополь прикладом гуманного вірішення проблемі безпритульних тварин.

Наші працівники були здивовані та вражені умовами утримання тварин, роботою персоналу, який знає та любить свою роботу. Директор Центру Шаповалова Ю. Г. приділила нам достатьньо уваги та поділилась досвідом роботи.

Ми уважно слідкуємо за діяльністю КП "Центр поводження з тваринами" та бажаємо подальшиш успіхів Вам, директору Центру Шаповалової Ю. Г. та працівникам Центру у їх благородної праці.

Вислювлюємо Вам ширу пошану за організацію і підтримку КУ "Центр поводження з тваринами", за увагу, яку ви приділяєте вирішенню проблеми безпритульних тварин у місті та впроважденню відповідального відношення до домашніх тварин їх господарів, як норми суспільного життя Європи.

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно