У КП «Київський міський Будинок природи» за участю КП «Центр ідентифікації тварин» відбувся семінар щодо виховання у молоді гуманного ставлення до тварин приурочений до «Міжнародного дня захисту тварин»

МедиаНовостиВ Украине

15.10.2012 в приміщенні КП «Київський міський Будинок природи» було проведено семінар для вчителів з усіх районів м. Києва щодо виховання у учнів дошкільних та шкільних навчальних закладів гуманного ставлення до тварин.

Упродовж двох годин освітяни отримували рекомендації від представників державних природоохоронних служб, представників наукових установ, громадських екологічних об’єднань та комунальних підприємств щодо багатьох методів виховання у молоді гуманного ставлення до тварин та рослин, адже, всі живі істоти, які нас оточують потребують нашої уваги та турботи.

Порушена тема є надзвичайно актуальною для всіх працівників учбових закладів, адже, у наш час не всі діти мають вдома домашнього улюбленця, через це, можливо, не всі усвідомлюють, що вони здатні відчувати та страждати, і що без нашої турботи їм просто не вижити.

В рамках заходу були показані практичні приклади занять, які можна впроваджувати на уроках, для того щоб дитина більше дізнавалась про тваринний та рослинний світ, який нас оточує.

Джерело: Прес-служба КП «Центр ідентифікації тварин»

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно

 E-mail:

pochta@animals.kharkov.ua

 Центр обращения с животными в facebook  Центр обращения с животными в twitter  Центр обращения с животными в Youtube  Центр обращения с животными в Googl+  Центр обращения с животными в Linkedin