Немцы будут сдавать экзамен на "собачьи права"

МедиаНовостиВ Мире

Власники собак, які не мають достатнього досвіду утримання чотирилапого вихованця, будуть зобов'язані здати на "собачі права".

Уряд Нижньої Саксонії після тривалих дебатів прийняв закон, відповідно до якого власники собак, які не мають достатнього досвіду утримання чотирилапого вихованця, будуть зобов'язані здати на "собачі права", щоб довести свою компетентність собаківника.

Від складання іспиту звільняються мисливці, ветеринари і представники ряду інших професій, наприклад, співробітники притулків для тварин.

Окрім того, отримувати документ не зобов'язані ті власники собак, які протягом останніх десяти років, принаймні два роки поспіль, не мали жодних ускладнень з тваринами.

Членам сімей, де є собака, не обов'язково отримувати окремі посвідчення: офіційний власник може передавати свої права на вигул тварини будь-якій третій особі, проте під свою відповідальність.

Здати на "собачі права" можна в будь-якому із зареєстрованих об'єднань собаківників або у школах для собак.

Источник: TCH.ua

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно