Рада вернула ветеринарам кетамин

МедиаНовостиВетеринария

Верховна Рада дозволила фізичним особам-підприємцям, які здійснюють медичну й ветеринарну практику, використовувати в роботі наркотичні засоби. За відповідний законопроект №9021 в цілому проголосували 319 депутатських карток.

Зокрема, Рада надала медикам і ветеринарам право отримувати ліцензії на здійснення господарської діяльності в сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. У пояснювальній записці зазначається, що на виконання відповідних міжнародних зобов'язань України до переліку наркотичних засобів і психотропних речовин віднесено низку хімічних сполук, що входять до складу лікарських і ветеринарних препаратів, які використовують фізособи в медичній і ветеринарній практиці.

У силу специфіки своєї діяльності, ці фізособи працюють без створення юросіб, що не дозволяє їм одержати ліцензії на використання лікарських і ветеринарних препаратів, які містять наркотичні засоби й психотропні речовини. Як повідомлялося, Кабінет міністрів продовжив відстрочку віднесення кетаміну до психотропних речовин до 1 березня 2012 року.

Источник: Государственная ветеринарная и фитосанитарная служба Украини

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно

 E-mail:

pochta@animals.kharkov.ua

 Центр обращения с животными в facebook  Центр обращения с животными в twitter  Центр обращения с животными в Youtube  Центр обращения с животными в Googl+  Центр обращения с животными в Linkedin