На вулиці Дерев'янка відкрили майданчик для вигулу собак

МедиаНовостиКинология

Як повідомив кінолог КП «Центр поводження з тваринами» Петро Полященко, це вже 18-й майданчик у місті Харкові.

«Потреба в майданчику була дуже висока, тому що в цьому мікрорайоні багато домашніх собак. До того ж, тут ходить велика кількість людей, школярів. Саме тому, з метою безпеки, ми побудували майданчик із огорожею. Набір снарядів дозволяє самостійно підготувати собаку на початковому рівні», - зазначив Петро Полященко.

За його словами, на майданчику також проводитимуться акції від «Центру поводження з тваринами», консультації кінологів і ветеринарів.

Зазначимо, для того, щоб у мікрорайоні встановили майданчик для вигулу собак, необхідно надіслати заявку на адресу центру, після чого фахівці комунального підприємства визначать місце, де можна облаштувати такий майданчик. У планах міста - до жовтня встановити 23 майданчики для вигулу собак. Скоро вони з'являться на пр. Науки, 39-а, пр. Тракторобудівників (за лікарнею №11), на вул. Бібліка, 2, вул. Дружби Народів, 232-б, вул. Гвардійців Широнінців, 48-в.

http://www.city.kharkov.ua/uk/news/-32743.html

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно

 E-mail:

pochta@animals.kharkov.ua

 Центр обращения с животными в facebook  Центр обращения с животными в twitter  Центр обращения с животными в Youtube  Центр обращения с животными в Googl+  Центр обращения с животными в Linkedin