У Слобідському районі відкрили майданчик для вигулу собак

МедиаНовостиКинология

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», це вже 15-й майданчик, який працює в Харкові. Всього в планах міста - встановити цього року 22 майданчики для вигулу собак.

На майданчику встановлено елементи для дресирування тварин. Власники можуть тренувати своїх вихованців самі або запросити кінолога.

За словами співробітників підприємства, такі майданчики, перш за все, необхідні для того, щоб собаки могли активно проводити час, а жителі мікрорайону могли не побоюватися за свою безпеку і безпеку своїх дітей.

Як повідомив заступник голови Адміністрації Слобідського району Денис Дорожкін, потреба в майданчику в мікрорайоні була велика. Тому було вибрано місце, яке влаштовувало і жителів району, і власників собак. Територію майданчика упорядкували, встановили огорожу, снаряди для тренування тварин, найближчим часом тут встановлять освітлення. Майданчик працює цілодобово.

Як повідомили в «Центрі поводження з тваринами», для того щоб в мікрорайоні був встановлений ​​майданчик для вигулу собак, необхідно направити заявку на адресу підприємства, після чого фахівці центру вже на місці визначать місце, де є можливість облаштувати такий майданчик.

http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-slobidskomu-rayoni-vidkrili-maydanc...

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно

 E-mail:

pochta@animals.kharkov.ua

 Центр обращения с животными в facebook  Центр обращения с животными в twitter  Центр обращения с животными в Youtube  Центр обращения с животными в Googl+  Центр обращения с животными в Linkedin