У Холодногірському районі з'явився перший майданчик для вигулу собак

У Холодногірському районі з'явився перший майданчик для вигулу собак
НовостиХарьков

Як повідомив кінолог КП «Центр поводження з тваринами» Петро Полященко, це вже 16-й майданчик в місті Харкові і перший в цьому районі.

Як повідомив співробітник центру, це соціальний майданчик, який облаштований так, щоб люди самостійно могли займатися зі своїми вихованцями. За огорожею, яка встановлена в цілях безпеки, є все необхідне для тренування тварин - легкоатлетичний і подвійний бар'єри, похила стінка, окоп, колесо та інші снаряди.

«За допомогою цих снарядів собаку можна підготувати до здачі нормативу з загального курсу дресирування. Наша мета - створити спеціальне місце, де з тваринами могли б займатися, гуляти. Щоб собаки не забігали на дитячі майданчики, а мешканці будинків жили мирно, не сварилися і не турбувалися про свою безпеку», - підкреслив Петро Полященко.

При цьому він зазначив, що багато жителів прибирають за своїми вихованцями. Крім того, за майданчиками закріплені робочі центру, які підтримують там лад, косять траву і стежать за справністю конструкцій.

Зазначимо, щоб в мікрорайоні встановили майданчик для вигулу собак, необхідно направити заявку на адресу КП «Центр поводження з тваринами», після чого фахівці центру вже на місці визначать місце, де можна облаштувати такий майданчик. У планах міста - встановити цього року 22 майданчики для вигулу собак. Скоро вони з'являться на вул. Дерев'янка, пр. Науки, пр. Тракторобудівників (за лікарнею №11), на вул. Біблика.

http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kholodnogirskomu-rayoni-zyavivsya-p...

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 17:30

Ветклиника - круглосуточно