"6 і 7 серпня ти знайдеш свого домашнього улюбленця у Планеті Кіно

МедиаМероприятияАкции

УВАГА АКЦІЯ! "Знайди собі домашнього улюбленця у Планеті Кіно" ТІЛЬКИ 6 ТА 7 СЕРПНЯ "6 і 7 серпня ти знайдеш свого домашнього улюбленця у Планеті Кіно.

Ми щиро впевнені, що кожен песик та котик має право бути домашнім улюбленцем! На таку думку нас ще більше наштовхнув мультик «Секрети домашніх тварин»! Ми одразу подумали про те, як складно тим тваринкам, які не мають домівки. Тому вирішили провести соціальну акцію «Я теж хочу бути домашнім улюбленцем».

Наша мета – допомогти чотирилапим безхатькам знайти родину та кращих друзів. 6 та 7 серпня у кінотеатрах Планета Кіно у Києві, Харкові, Одесі (Котовського, Таїрова), Львові (Forum Lviv) та Сумах шукай спеціальні стенди з фотографіями безпритульних тваринок та контактами їхніх кураторів. Ти зможеш взяти фото будь-якого песика чи котика, зв'язатися з волонтером ідопомогти – продуктами, грошима чи навіть забрати чотирилапого додому! Крім того, 6 і 7 серпня організатори передадуть на благодійність кожну 1 гривню з проданого квитка на мультик «Секрети домашніх тварин» (на сеанси у ці дні). Тож купуй квитки і допомагай тваринкам!

Можливо, у цьому світі ти всього лише людина, але для когось ти — весь світ! Тож стань цим світом для безпритульної тварини

ИСТОЧНИК

Гостиница для животных в Харькове

Передержка домашних животных в ХарьковеОтель для собак и кошек, а так же для мелких животных примет питомца на период отсутствия хозяев. Квалифицированная круглосуточная ветеринарная помощь, а также услуги кинолога.

Подробнее

Ритуальные услуги для животных

Кремация и кладбище домашних животных в ХарьковеУслуги включают в себя доставку, кремацию животного и захоронение праха в колумбарии, ритуальный зал – где Вы сможете попрощаться со своим ушедшим и дорогим Вам существом.

Подробнее

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно

 E-mail:

pochta@animals.kharkov.ua

 Центр обращения с животными в facebook  Центр обращения с животными в twitter  Центр обращения с животными в Youtube  Центр обращения с животными в Googl+  Центр обращения с животными в Linkedin