Кинология

Кинология

По инициативе КП «Центр обращения с животными» состоялось открытие 8 новых огражденных площадок для выгула и дрессировки собак

МедиаНовостиКинология

22 января по инициативе КП «Центр обращения с животными» состоялось официальное открытие восьми новых огражденных специализированных площадок для выгула и дрессировки собак.

В Индустриальном районе открыли еще одну площадку для выгула собак

МедиаНовостиКинология

Площадку для выгула собак открыли сегодня, 21 сентября, в районе дома №2 по ул. Библика.
Как сообщил директор Департамента жилищного хозяйства Роман Нехорошков, это вторая площадка, открытая в Индустриальном районе, которую активно помогали создавать жители окрестных домов, владельцы собак (первую открыли в 2013 году на перекрестке ул. Зубарева и ул. Грицевца).

В Шевченковском районе открыли площадку для выгула собак

МедиаНовостиКинология

Как сообщил кинолог КП «Центр обращения с животными» Петр Полященко, это уже 19-я площадка в городе Харькове и третья в районе: такие площадки установлены по ул. Деревянко, 14, в пер. 23 Августа, 10.
«Мы расконцентрировали площадки по всему району, чтобы было комфортно и животным, и их владельцам. Рядом есть, конечно, парки и скверы, много зеленых зон. Но для собак нужна отдельная территория. Во-первых, на площадке есть снаряды для занятий. Во-вторых, это безопасно для окружающих», - отметил кинолог.

На вулиці Дерев'янка відкрили майданчик для вигулу собак

МедиаНовостиКинология

Як повідомив кінолог КП «Центр поводження з тваринами» Петро Полященко, це вже 18-й майданчик у місті Харкові.

«Потреба в майданчику була дуже висока, тому що в цьому мікрорайоні багато домашніх собак. До того ж, тут ходить велика кількість людей, школярів. Саме тому, з метою безпеки, ми побудували майданчик із огорожею. Набір снарядів дозволяє самостійно підготувати собаку на початковому рівні», - зазначив Петро Полященко.

За його словами, на майданчику також проводитимуться акції від «Центру поводження з тваринами», консультації кінологів і ветеринарів.

У Слобідському районі відкрили майданчик для вигулу собак

МедиаНовостиКинология

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», це вже 15-й майданчик, який працює в Харкові. Всього в планах міста - встановити цього року 22 майданчики для вигулу собак.

На майданчику встановлено елементи для дресирування тварин. Власники можуть тренувати своїх вихованців самі або запросити кінолога.

За словами співробітників підприємства, такі майданчики, перш за все, необхідні для того, щоб собаки могли активно проводити час, а жителі мікрорайону могли не побоюватися за свою безпеку і безпеку своїх дітей.

У Холодногірському районі з'явився перший майданчик для вигулу собак

МедиаНовостиКинология

Як повідомив кінолог КП «Центр поводження з тваринами» Петро Полященко, це вже 16-й майданчик в місті Харкові і перший в цьому районі.

Як повідомив співробітник центру, це соціальний майданчик, який облаштований так, щоб люди самостійно могли займатися зі своїми вихованцями. За огорожею, яка встановлена в цілях безпеки, є все необхідне для тренування тварин - легкоатлетичний і подвійний бар'єри, похила стінка, окоп, колесо та інші снаряди.

Новая площадка на Новых Домах

МедиаНовостиКинология

Площадку для выгула и дрессировки собак открыли 22 июля во дворе дома по проспекту Льва Ландау, 20.
Это уже 15-я площадка, которая работает в Харькове. Всего в планах города — установить в этом году 22 площадки для выгула собак.

На площадке установлены элементы для дрессировки животных. Владельцы могут тренировать своих питомцев сами или пригласить кинолога.
Такие площадки прежде всего необходимы для того, чтобы собаки могли активно проводить время, а жители микрорайона могли не опасаться за свою безопасность и безопасность своих детей.

Тренувальний майданчик для собак відкрили сьогодні в міському притулку для тварин

МедиаНовостиКинология

Як зазначила директор центру Юлія Шаповалова, майданчик допоможе мешканцям притулку соціалізуватися. «Собаки зможуть розвиватися, спілкуватися. Раніше у них був тільки вольєр, тепер же спеціальне місце для тренувань. Це дасть їм шанс швидше знайти новий дім», - підкреслила Юлія Шаповалова.

Після відкриття майданчика собак відразу вивели на тренування. Кінолог центру Петро Полященко на прикладі з дворняжкою Златою показав присутнім, як за допомогою стандартних снарядів можна навчити собаку виконувати ті чи інші команди. У підсумку трирічна Злата пройшла всі перешкоди.

 Адрес:

61031 Харьков,

пр-т Гагарина, 358

 Часы работы:

Пн - Пт с 9:00 до 18:00

Ветклиника - круглосуточно